Jump to content

WOT sie zawiesza w czasie bitwy


Recommended Posts

Siemka problem pojawił sie od aktualizacji 1.0.2.4 nakładki  wszesne pobieranie do 1.1 . broblem polega na tym ze w czasie gry zawiesza sie , dzwiek działa , pulpit windowsa tez działa , gre da sie tylko wylaczyc za pomocą  alt+ctrl+del . dzieje sie to nie zawsze czasemi gram 2 dni i nic a czsami co bitwe a dodam ze 2 razy przy wybieraniu czołgu  . przed aktualizacja miałem robionego reset windowsa  i zaraz  po tym na nowo zzainstalowałem Wota i sterowniki . prosze  o pomoc . jesli jeszcze jakies pliki brakuja to powiec dokladnie jakie

DxDiag.txt

Aslains_WoT_Logs.zip

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Extractor.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

xvm.log

Link to comment

cześć,

Mam bardzo podobny problem, chyba dokładnie po tej samej aktualizacji zaczął się pojawiać. W trakcie bitwy zawiesza się tak, że jest czarny ekran tylko z paskiem na górze ekranu. Nie mogę się przełączyć na pulpit ani na inną aplikację. Pomaga tylko wylogowanie użytkownika, gdzie zamyka wszystkie aplikacje.

Pograłem trochę bez modów i nie zauważyłem problemu.

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
Przed chwilą, Cycus_pl napisał:

wczesnieij przed 1.1 to gra sie całkowicie zawieszała  , a teraz  po tej aktualizacji wczoraj przez cały dzien grania 2 razy sie zawiesił w ten sam sposób co koledzy wczesniej na czarny ekran

mnie w ciagu ostatnich 30 minut wywalilo w ten sposob z 6 bitew... 6 bitew z rzedu. wiec to troche drazniace....

Link to comment

Niestety, pierwsza bitwa po nowym modpacku - crash. Czarny ekran + pasek na gorze i tylko wylogowanie pozwala zamknac wot'a.

 

Właśnie sprawdziłem - zainstalowałem wszystko bez XVM - pierwsza bitwa ok, druga znowu - czarny ekran, tylko u góry pasek i nie da sie zamknąć programu.

 

Logi z modow ktore instaluje sa pare postow wyzej wrzucone :)

Edited by AROX
dopisek o logach
Link to comment

nie odpalałem żadnych powtórek, a ciężko tak wyczaić. Teraz stało się to notoryczne, praktycznie co 2-3 bitwe musze sie wylogowac zeby zresetowac wot'a...

 

Na 100% to coś z bitwy, nie XVM. Zaraz spróbuje jakoś wyłapać, który to może być skubaniec...

 

Nie wiem czy to ma zwiazek, ale moze jakos naprowadzi - zdarza sie ze od czasu do czasu zrzuca mnie po prostu do pulpitu - jakbym alt+tab wcisnął. Bez problemów wtedy wracam do gry, ale jednak czasem to wkurza...

Edited by AROX
Link to comment

Ja mam tak zę , albo w trakcie bitwy, albo jak jestem w garażu. Nawet jak wyjede do pulpitu, przeglądam strone, wracam ponownie do WOT i zwis.

Tylko wylogowanie zamknie wota.

Ten problem pojawiał mi się jeszcze przed aktualizacją 1.1. Chyba od aktualizacji 1.0.2.4.

Link to comment
  • Administrator
42 minutes ago, AROX said:

nie odpalałem żadnych powtórek, a ciężko tak wyczaić. Teraz stało się to notoryczne, praktycznie co 2-3 bitwe musze sie wylogowac zeby zresetowac wot'a...

 

Na 100% to coś z bitwy, nie XVM. Zaraz spróbuje jakoś wyłapać, który to może być skubaniec...

 

Nie wiem czy to ma zwiazek, ale moze jakos naprowadzi - zdarza sie ze od czasu do czasu zrzuca mnie po prostu do pulpitu - jakbym alt+tab wcisnął. Bez problemów wtedy wracam do gry, ale jednak czasem to wkurza...

 

Tak na próbę, usuń może Otrzymane trafienia w bitwie, od tego moda zwykle zaczynają się błędy w logach.

Link to comment
  • Administrator
17 minutes ago, gandalfsz said:

hmm, ja tego moda akurat nie mam, więc chyba nie to. Usunąłęm pare i 3 bitwy na razie bez zwiechy. Jeszcze z włączonym pełnym ekranem.

            Autoaim Extended
            AutoAim Indication+ (wersja dozwolona)

 

Proponuje nie instalowac ich na raz. Pewnie w nowej paczce dodam cos na zamiane za Autoaim Extended, gryzie sie z AAI+ u niektórych, być może to efekt.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.