Jump to content

Furia - Odgłos przeładowania działa


Recommended Posts

  • Administrator

Jesli chodzi o przeladowania to nie ma problemu zrobic to z kilku roznych i beda odgrywane losowo.

 

Problem z tymi z filmu Furia jest taki ze mają w tle dużo dźwięków otoczenia i nawet muzyke, więc w grze moze to dziwnie brzmiec, ni z tego ni z owego bedzie urywek muzyki i goscia co cos krzyczy :)

Link to comment
  • Administrator

Nazwe eventu potrzebujesz aby moc odegrac w grze te dzwieki co dodalem. Zainstaluj np. moje dzwieki przeladowania do XVM. Podmien plik na ten banku z tego wątku a w pliku sounds.xc zmien Play_cos tam na Play_Furia.

 

Jeszcze tak informacyjnie, to co krzyczy czlonek zalogi czolgu czyli "On the way" oznacza ze maja zamiar wlasnie strzelic, nie oznacza to typowe haslo ze dzialo zaladowane aczkolwiek mozna to uzyc jako dzwiek ladowania. Dodam go do nastepnej paczki, jestes w stanie wyciac wiecej odglosow Biblii z tym haslem, on tam to czesto wola, czy wieksza roznorodnosc tym lepiej. W ostatniej akcji filmu jest kilka okrzykow.

Link to comment

zrobiłem to na szybko, ale mam zamiar oglądnąć cały film i powybierać fragmenty, które by się nadawały. Jeśli byś był zainteresowany moge coś podesłać. I dziękuje za dodanie tego ! 

Tak btw, nie masz jakiegoś poradnika/tutorialu jak dodawać te wszystkie rzeczy ? Ostatnio zacząłem się bawić w modowanie i ciężko jest znaleźć jakiekolwiek informacje o czymś bardziej "zaawansowanym" niż tylko podmienienie głosów załogi. 

Edited by KawaiiGhostDes
Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.