Jump to content

Wielka prośba do polskiej społeczności na forum


Aslain

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Wybacz, że to powiem, ale chyba srednia IQ naszych graczy osiągnęła głębokość Rowu Mariańskiego. A co ciekawsze to ostatnio na randomie określono mnie jako idiotę, który nie skończył przedszkola, powodem jest 20k bitew i WN8 na poziomie 830.

nie przejmuj się  - mój wn po ponad 5 tysiącach nie przekroczył 500, a IQ graczy po tej stronie Odry jest przyrównywalna do IQ ameby ... bo rów mariański już dawno osiągnięto ...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Co do IQ, nie będę określał bo i nie prowadziłem takich badań  ;) Faktem jest, że "noob", "moron", "idiot" to chyba jedyne słowa jakie znają Polacy - przynajmniej zdecydowana większość. Najciekawsze są wskazówki dawane przez "ustrzelonych" graczy i dość mocne epitety w stosunku do pozostałych, zastanawia mnie tylko dlaczego nie wyzywają przeciwników, zaś swoich współgraczy z drużyny :mellow:

Noob jak rozumiem oznacza początkującego. No cóż moje wyniki nie są powalające, ale traktuję tę grę jak zabawę. Nie zależy mi na super statystykach, zatem nie ładuję kasy w super pociski i czołgi (choć przyznaję trochę wpakowałem, żeby wymieniać doświadczenie). Jednakże noob'em stanowczo nie jestem, bo zacząłem się w to bawić kilka lat temu.

Podsumowując nie IQ, a zwykła nieznajomość języka, żargonu i brak kultury jest problemem - zwykła, prosta netykieta :)

Link to comment

ja bardzo czesto (a praktycznie zawsze) daruje sobie czat i wyłączam go....

ale widzac co sie dzieje to wola o pomste do nieba....

 

nie ublizajac tu niektórym "pomidorkom" - ale zdecydowana wiekszosc robi tak kategoryczne bledy ze nalezaloby zlinczowac takiego

 

ostatnio np taki jeden "pomidorek" (nie noob ;p bo mial ze 20k bitew) na mapie malinowka....

ja i jeszcze jeden ze mna walczylismy we dwoch przeciwko 4 pozniej 5.... a ten ### (on byl na top tierce ) stal schowany za budynkiem i nie raczyl oddac zadnego strzalu.... jak ubili jedego z nas (całe szczescie nie mnie) to ten #### jak to zobaczyl to zaczal uciekac w druga strone dalej nie oddajac zadnego strzalu....

 

 

sorry ale takie "bezmozgowia" trafiaja sie coraz czesciej i odechciewa sie grac

taki osobnik powinien po 3 takich bitwach dostac dozywotniego bana, moze jakby koilejne konta mu banowali to zaczałby wyciagac jakies konsekwencje

Link to comment

HAHAHAHA masz racje no ale nie to jest najwiekrzym problemem...... jeszcze gorzej jes kiedy to ****** pro gracz z osobista 6-8K kampi kolo arty i naprawde nic nie robi i on mowi ze chroni arte BUHAhahahahaha smiechu warte :) dopiero na koniec gry rusza swa dupe i dobija ogryzki czyli "last action hero" :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

nie przejmuj się  - mój wn po ponad 5 tysiącach nie przekroczył 500, a IQ graczy po tej stronie Odry jest przyrównywalna do IQ ameby ... bo rów mariański już dawno osiągnięto ...

NIE OBRAŻAJ AMEB!!!1!!!1oneoneoneeone!!1!!1!  :D

Btw. może to imigranci widzą Zgłoś?  :P

 

@Aslain, zmień napis na Zgłoś komentarz lub coś oczywistego  ;)

 

e: Dostanę Łopatę Roku?  :D

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.