Jump to content

Nowa funkcja instalatora - propozycja.


Forged73

Recommended Posts

Cześć Aslain.

Chciałem zapytać, czy jest szansa byś zmodyfikował instalator Twojej paczki modów o możliwość zwijania i rozwijania poszczególnych sekcji modów?
Chodzi mi o takie "plusiki" stosowane w niektórych innych instalatorach, które na to pozwalają. Byłoby łatwiej przeglądać sekcje poszczególnych modów i szybko do nich przechodzić i wyszukiwać poszczególne mody, które chciałoby się zainstalować.

Nie jestem pewien czy dobrze zostanę zrozumiany, więc dodam obrazek z Twojego instalatora z zaznaczonym na czerwono miejscem, gdzie taki plusik mógłby się znajdować.

24f543ca9f0aa.png

Gdyby w tym miejscu znajdował się wspomniany "plusik" można by zwijać i rozwijać całą sekcję nazwaną w tym przykładzie "Okna i panele (w bitwie)".

Pozdrawiam

Edited by Forged73
  • Upvote 1
Link to comment
  • Administrator

Mialem cos takiego kiedys, niestety mialo pare wad, np. nie zapamietywalo ustawien uzytkownika, wiec to co kiedys zminimalizowales powracalo znow w oryginalnym stanie przy kolejnym odpaleniem instalatora, druga rzecz ze nie dzialalo to stabilnie i pojawily sie niechciane problemy z innymi funkcjami instalatora, no i jeszcze najgorsza rzecz, aby to dzialalo trzeba zdegradowac kompilator instalatora do wersji sprzed 8 lat tracac wiele uzytecznych funkcji i zabezpieczen wprowadzonych w kolejnych latach. Powodem degradacji jest to ze ten dodatek z zawijaniem galezi zostal porzucony przez tworce wlasnie w okolicach 2010 roku, i nie dziala z nowymi instalatorami.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.