Jump to content
Sign in to follow this  
Ankuba

Błąd launchera

Recommended Posts

Witam, nie mogę zapytać na forum bo mam bana więc spróbuję tutaj (z góry przepraszam). Od nowej mikrołatki mam takie coś jak na pierwszym obrazku. Muszę kilka razy uruchomić launchera aby gra zaskoczyła i się uruchomiła. Sprawdzenie integralności danych powoduje taki komunikat jak na drugim obrazku. Jak launcher się uruchomi to wchodzę do gry i gram normalnie nic się nie dzieje.

Cóż to może być?

 

Bez tytułu.png

Bez tytułu2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

A masz Wargaming Center? Moze sprawdz na ich wersji naprawiacza klienta, ew. ta aplikacja z paczki u mnie, WoT Cleaner ma tam jedna opcje do naprawiania.

 

Generalnie wiem tyle co pisze, iz dane sa uszkodzone, tylko czemu, albo dysk twardy pada, albo net szwankuje i pobiera uszkodzone pakiety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nie mam WGCenter. Udało się przeprowadzić sprawdzenie spójności. Napisałem na priv do Patrola, wg  niego nie należy się tym przejmować, podobno nie tylko u mnie to zjawisko występuje. Chyba można temat zamknąć. Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie.

Edited by Ankuba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokladnie ... na chwile obecna nie przejowac sie tym... mozna po chwili kliknac w ikonke "spróbuj ponownie" i powinno byc ok. To taka mala przymiarka (z bledem niestety) do przejscia (wymuszenia wrecz) na nowe WGC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.