Jump to content

Crashe gry podczas bitew


Recommended Posts

Od kiedy wszedł obecny patch pojawiły się u mnie crashe gry - tylko w trakcie bitew, zwykle po kilku minutach trwania jej. Częstotliwość rośnie tak, że wczoraj 2x wyrzuciło mnie w przeciągu 3 bitew. Usunąłem modpack+grę, wyczyściłem co było możliwe, zainstalowałem od nowa, modpack i...po około 20 bitwach znów to samo, crash w trakcie bitwy :/ Jestem wtedy w stanie wyłączyć grę tylko Menadżerem Zadań

Załączam logi i mam nadzieję na pomyślne znalezienie rozwiązania :/

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Jeśli Cię to poratuje to polecam odhaczyć "minimapke xvm". Od dwóch dni mi nie zamkło gry. Miałem to samo od początku tego patcha, że zamykało wot'a bez jakiegokolwiek komunikatu najczęsciej podczas odliczania bitwy. Po ponownym logowaniu nieraz już po sekundzie kolejne zamknięcie (no a bitewka już trwa). W połowie już gry również wywalało do pulpitu. Widok po relogu utopionego pojazdu lub rozwalonego bo sobie sam jechał na yolo... bezcenny.

  • Upvote 1
Link to comment
Dnia 4.10.2018 o 02:54, Lightfifty napisał:

Jeśli Cię to poratuje to polecam odhaczyć "minimapke xvm". Od dwóch dni mi nie zamkło gry. Miałem to samo od początku tego patcha, że zamykało wot'a bez jakiegokolwiek komunikatu najczęsciej podczas odliczania bitwy. Po ponownym logowaniu nieraz już po sekundzie kolejne zamknięcie (no a bitewka już trwa). W połowie już gry również wywalało do pulpitu. Widok po relogu utopionego pojazdu lub rozwalonego bo sobie sam jechał na yolo... bezcenny.

Twoja rada zadziałała, od wyrzuceniu minimapki xvm żadnego crasha, dziękuję :)

///EDIT
Jednak dalej crashuje... :/

Edited by JedenZWieluNickow
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.