Jump to content

Część Mod`ów działa a część nie


Recommended Posts

Witam

 

Otóż po ostatniej aktualizacji nie działają mi wszystkie mody, które zaznaczam w instalatorze. Reinstall gry, modów, sterowników grafiki itp nic nie pomagają, wyłączanie lub odinstalowywanie antywirusa także nie pomagają.Rozumiałbym gdyby wszystkie nie działały a tutaj działa np zoom, automatyczne logowanie ale ikonki pojazdów z pogrubioną czcionką, czas lotu pocisku itp nie działają. Załączam mam nadzieje logi python... Pomocy!

python.log

Edited by cptBusket
Zapomniałem dodać załącznik
Link to comment

Ja mam identycznie. Działają mi wszystkie modyfikacje z pModa takie jak zoom czy licznik hp drużyn, ale nie działa nic do czego już trzeba zaznaczyć coś np. z panelów Aslaina. Dla przykładu nie działają żarówki obok czołgów i paski hp. Ponadto statystyki graczy również nie działają.

To czy wszystko w wocie działa czy nie można ocenić po zalogowaniu i jeśli w garażu w lewym górnym rogu licznik graczy na serwerze wyświetla jakieś liczby to mody działają, a jak nie to coś się zepsuło. Męczyłem się wczoraj z tym 2 godziny i musiałem ostatecznie zrezygnować z niektórych modów.

Link to comment
  • Administrator

Nie zalaczyles tych logow co chcialem, ale w tym co jest znalazlem interesujace wpisy:

 

2018-10-22 13:35:19.336: INFO: 2018-10-22 13:35:19: [ERROR] [IOErrorEvent type="ioError" bubbles=false text="Error reading ../flash/atlases/battleAtlasEnemy.dds"]
2018-10-22 13:35:19.337: INFO: 2018-10-22 13:35:19: [ERROR] [IOErrorEvent type="ioError" bubbles=false text="Can't open gui/flash/atlases/battleAtlasEnemy.xml"]
 

Sugerujace jakby mody nie mogly otworzyc niektorych swoich plikow, wiec to pewnie problem z uprawnieniami plikow na komputerze.

Link to comment

Właśnie nie wiem o co chodzi. Może to po ostatniej aktualizacji Windows 10 się coś zepsuło. Dodatkowo mam powyłączane Windows Defender i Nod32 odinstalowałem. Na moim laptopie mam też identycznie poinstalowane rzeczy a działa wszystko jak należy. A najlepsze jest to, że nie załącze log`ów bo nie chcą się zrobić.....

Link to comment

Rozwiązałem sprawę tak... Na laptopie, na którym gram okazjonalnie ściągnąłem paczkę aslaina i zainstalowałem na pendrive. Te pliki wszystkie skopiowałem sobie do gry na stacjonarnym i działa :) Mam nadzieje, że ogarnie się komputer do czasu nowych aktualizacji WOT. Pozdrawiam!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.