Jump to content

Nie działa element moda.


Recommended Posts

Cześć ponownie :)

Aslain, w Twojej paczce jest sekcja modów, których zadaniem jest poprawa wydajności. Można tam podobno wyłączyć dym z wraków, efekty wybuchów, kołysanie się drzew.
Ja chciałem skorzystać z tego ostatniego, czyli możliwości zablokowania ruchu drzew. Niestety ten element nie działa. (innych z tej sekcji nie testowałem). Drzewa jak się kołysały, tak nadal to robią.

Czy jest szansa na naprawę?

Pozdrawiam.

Link to comment

Hmmmm wyłączenie kołysanie się drzew i takie tam inne efekty specjalne jak najbardziej jest wykonalne .... robi się to w ustawieniach szczegółowych grafiki pokazuje np. tutaj jedno z minimalnych ustawień które wyłącza "bajerki" i te zmiany nie powodują wpływu na rozgrywkę ( zwracam na to uwage bo sa ustawienia które mogą spowodowac wplyw na rozgrywke - co widzi gracz itd) 

 

Polecam też ten filmik w jezyku polskim ktory bardzo dokladnie wyjasnia co i jak ma w ustawieniach graficznych wplyw na gre a dokladnie (jesli chodzi o m.in kolysanie sie trawy i inne wodotryski to zaczyna sie to od czasu 04:12 )

 

ustawienia_wot_new.png

Edited by tomjac29
Link to comment

@tomjac29

Ale nie chciałbym sobie powyłączać wszystkich efektów za pomocą suwaków w nastawach gry. 

Zależy mi tylko na wyłączeniu kołysania się drzew i krzaków, bo raz że zżera to niepotrzebnie zasoby obliczeniowe kompa,a  wyżyłowałem swojego lapka niemożebnie by mieć ustawienia prawie na maksa a niektóre na ultra i jednocześnie osiągnąć 50-70 fps na poprawionej, a dwa podczas celowania robi złudzenia "apteczne" :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.