Jump to content

LAGI patch 1.2.0.2_02


Recommended Posts

MAm okropne LAGI co jakies kilkanascie sekund i sciecia po instalacji Modpacka z numerkiem w tytule postu ping nagle skacze do 200 300ms 

 i czesto  mnie teleportuje  czasami ze skutkami smiertelnymi  XD. czysty klient gry chodzi bez problemow neta tez sprawdzalem jest wszystko Ok.  Wiem tez ze był NINJA micro patch w piątek 30 -go Listopada.Dla pomocy zamieszcze plik Archive Wot Logs 

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

ale mam pewna iddee  bo zainstalowalem  twoja paczke na czystym kliencie gry wczesniej nie modowanym  taka kopia WOT bezpieczenstwa ale na innym koncie w sencie ze nie uruchomilem uslug XVma na dane konto i tez gralem  tym samym czolgiem t 50-2 i nic nie lagowalo totalnie nic bylo wszystko Ok moze to od servera XVma jak zbiera dane  o Wn 8 na zywo w bitwach poprzez zniszczone pojazdy bo na koncie na ktorym  byly aktywne  statystyki Xvma  Lagowalo

zrobie jeszce pare testow aha i nie zmienialem konfiga instalacji paczki

 

Edited by pomocny
Link to comment

Dobra  juz nie mam LAGOW. co zrobilem?? usunalem caly folder Wota  z plikami instalacyjnymi  Twojego Mod packa i configami wlasciwie wszystko.Potem skopiowalem  czysta niemodowana regularnie aktualizowana kopia Wota w to samo miejsce  zainstalowalem Modpacka ze starymm zapamietanym configiem instalacji bez zmian wszystkie poprzednie mody ktore byly zaznaczone ( config instalacyjny bez zmian) Dzialaja juz teraz bez zarzutu nie mam lagow  sprawdzilem na paru bitwach z aktywowanym kontem Xvma i jest  wszystko Ok po za tym ze podczas odliczani do bitwy ping siega 300 do 500 potem w bitwie od 20ms do 60ms  bez zaciec i skokow i  teleportow calkulator Wn 8 aktywny i do tego osobno wgalem Statystyki sesji PATROLA i wszystko smiga  teraz.Byc moze to jakie stare configi z twojego modpacka ktore juz byly nieaktualne .z tym ze folder catche wota byl czyszczony i to recznie wszystko w APP data ;)nie pomagalo wiec moze juz sie domyslasz co to moglo byc ;) Dolączam plik Aslain Logs Wota.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by pomocny
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.