Jump to content

Nie działa część paczki


Recommended Posts

Witam,

z przykrością stwierdzam że niestety nie działa mi część paczki. Głównie chodzi o ustawienia xvm (dodatkowe informacje na karuzeli), brak kłódek na expa i złoto w garażu, brak pinga i ilości graczy na ekranie logowania, logi dmg, nie działają skórki korean, to to co tak na prędko zauważyłem. przy instalowaniu czyszczone wszystko ze starych modów. Oczywiście załączam logi, proszę o pomoc w miarę możliwości.

_Aslains_Installer.zip

python.zip

xvm.zip

Edited by naughty_b
Link to comment
  • Administrator
On 12/28/2018 at 5:37 PM, naughty_b said:

Zrobiłem tak jak napisałeś niestety nie pomogło, wkurzony wywaliłem całą grę i zainstalowałem na nowo - niestety bez efektu dalej nie działa :(

Załącz wygenerowane logi, te ktore utworzy logs archiver.

 

W logach ktore juz zalaczyles nie znalazlem nic ciekawego, po za tym ze XVM crashuje. 

 

Zacznij od pobrania najnowszej paczki tez, zainstalowania jej, zagrania bitwy, wylaczenia gry, zalaczenia screenshota z dowodami ze cos nie dziala + logi.

Link to comment
1 godzinę temu, Aslain napisał:

Załącz wygenerowane logi, te ktore utworzy logs archiver.

 

W logach ktore juz zalaczyles nie znalazlem nic ciekawego, po za tym ze XVM crashuje. 

 

Zacznij od pobrania najnowszej paczki tez, zainstalowania jej, zagrania bitwy, wylaczenia gry, zalaczenia screenshota z dowodami ze cos nie dziala + logi.

Aslain najnowsza paczka pobrana i zainstalowana, jednak nadal to samo. Info na karuzeli jak nie było tak nie ma, nie działają skórki, nie działa hitlog mimo wybrania w instalatorze.

Odnośnie logów z logs archivera to nie mam jak załączyć bo niestety nie generuje mi loga mimo kilkukrotnej próby :(

Czarna rozpacz mnie bierze, nie mam pomysłu co zrobić. Dodam tylko że ostatnią w pełni działającą paczką była ta w wersji 3 (niestety wywaliłem ją z dysku), jeśli masz ją gdzieś w archiwach to poproszę o zamieszczenie jej gdzieś do ściągnięcia w celu przetestowania czy tamta wersja zaskoczy.

 

 

instal1.jpg

shot_025.jpg

Edited by naughty_b
Link to comment

Problem w tym jak napisałem że wot_logs_archiver.exe  nie generuje loga pomimo prób na wszystkie sposoby, odpala niby normalnie ale wynikiem jest brak jakiegokolwiek loga :/ 

Poszedł kolejny reinstal gry + pobrana paczka z kolejnego linka niestety brak efektu :(

Logi są dodane z ręki.

 

logi.zip

Edited by naughty_b
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.