Jump to content

Crash (xvm?) w ciągu bitwy i nie działa klawiatura


Recommended Posts

Cześć!

 

Zagrałem kilka bitew w południe i wystąpiły dwa poważne problemy w trakcie gry:

 

1. Na mapie Tundra grałem T57 Heavy i w pewnym momencie wywaliło mi grę do pulpitu i pojawił się znany od jakiegoś czasu komunikat, że xvm ma z czymś problem i pokazała się opcja wysyłania raportu do teamu XVMa. Przez jakiś czas działo się w różnych aktualizacjach wota, ale tylko w momencie gdy MM losował mnie do bitwy a ja przechodziłem na inne okno (Alt + Tab). Przy ostatnim patchu nie miałem z tym problemu przy Twoich paczkach v.1.3.0.1_13, v.1.3.0.1_14 i v.1.3.0.1_18, natomiast parę dni temu stwierdziłem że zrobię sobie update modów i  przy paczce v.1.3.0.1_20 gdy mi wylosowało mapę, a przełączony byłem na cokolwiek innego to mnie crashowało :/ Z tego co wiem jest to wina po stronie XVMa?

Niemniej jednak dziś stało się tak w trakcie trwania bitwy, natomiast może ma znaczenie dodatkowy szczegół - crash nastąpił gdy dostawałem akurat niszczący mnie strzał.

 

2. Drugi błąd - też grałem T57 Heavy (mam specjalną skórkę na ten czołg z dużych paczek noworocznych) i czekam na odliczanie do bitwy na mapie Karelia. Gdy zaczęła się bitwy klawiatura w grze nie działała. Tzn. klawisz ESC tak, ale klawisze sterowania czołgiem już nie :/ tylko myszka działała.

 

Potem już odpaliłem grę w trybie bezpiecznym. Zawsze jak instaluję Twoje paczki robię to zgodnie z zaleceniami, czasami też czyszczę cache gry. Grałem na paczce v1.4.0.0 #01. Teraz pobiorę najnowszą paczkę v1.4.0.0 #03 i zobaczę jak się gra będzie zachowywać.

 

Załączam spakowane logi.

 

A poza tym serdecznie pozdrawiam ;) I dzięki za Twoją profesjonalną pracę. Donate od czasu do czasu wpada! :)

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Przy paczce #03 jedyny problem który się powtarza to crashowanie gry gdy jestem przełączony na inny program lub pulpit a MM wylosuje mapę i zaczyna ją wczytywać - crash 100%... dziwne że od paru miesięcy jest wraca ten sam problem :/

 

Poza tym wszystko na razie działa ok.

Edited by Bardabas
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.