Jump to content

problem z celownikiem - okręg skupiania


Recommended Posts

Witam

Otóż od momentu kiedy wyszła aktualizacja mam problem ( ale czytałęm że nie tylko ja ) z celownikiem artyleryjskim, a dokładniej z okręgiem skupiania. Przez 1 lub 2 bitwy wszystko działa wyśmienicie, po czym w następnej bitwie pojawia się ten błąd. W załączniki zdjęcie jak to wygląda oraz plik Aslains_WoT_Logs.zip

Aslains_WoT_Logs.zip

17710704911782940229.jpg

Link to comment

Bez celowników ale z Battle Assistantem jest tak samo, błąd występuje (zdjęcie nr 1). Bez modów celowników i bez battle assistanta jest lepiej chociaż okrąg także jest niepełny (zdjęcie nr 2). Dla pewności załączam 2 plik który jest wymagany - jest bez celowników i battle assistanta

1.jpg

2 .jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

Sprawdziłęm jeszcze oryginalny temat na forum RU, i coś tam piszą że battle assistant gryzie się z minimalistycznym hangarem

Link to comment

Po zagraniu kilku bitew artą okazuje się że wszystko działa ( celowniki,battle assistant ) po uprzednim odinstalowaniu minimalistycznego hangaru. Masz może kontakt z Hellingerem który robi ten garaż żeby go powiadomić o konflikcie minimalistycznego hangaru z battle assistantem ? czy by szło to jakoś naprawić bo nie mam go nawet jak spytać, musiałbym miec konto na ru i 10 postów zeby cos napisac

Link to comment

Problem się wyjaśnił przypadkowo. Okazuje się że battle assistant ma konflikt z garażami hellingera, po usunięciu garażu wszystko działa pięknie tak jak powinno. Z ciekawości poczytałęm temat Hellingera na forum rosyjskim i rzeczywiście cos jest nie tak jeśli nawet tam o tym pisze.

  • Like 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.