Jump to content

Mody nie instaluja sie


Recommended Posts

Witam mam problem z instalacja mam najnowsza paczke na starym kliencie gry nie instaluje mi sie nic. Sciagnolem nowy klient gry i w res_mod nic sie nie instaluje czym to jest spowodowane?

 

edit   najlepsze jest to ze instalator widzi foldery w res_mods

<a href=http://zapodaj.net/141e7278b408d.bmp.html>mody.bmp</a>

 a jak wchodze sam w ten folder jest tylko folder z aktualnym patchrm i nic wiecej

Link to comment

Mam ten sam problem, niby paczka się instaluje ale pliki się nie podmieniają. Strasznie mnie to irytuje, gdyż nie chce mi się szukać aktualnych wersji modów.

Chociaż u mnie po reinstalu gry wszystko działa ale też tylko do jednej instalacji modów. Inna paczka też mi się nie instaluje (nie będę już pisał od kogo).

Jednak już nie działa po reinstalu.

Edited by QuerTTrutcyQ
Link to comment

Dokładnie ten sam problem. Ponieważ po ostatniej aktualizacji WOTa wystapił mi problem z wyświetlaniem danych w garażu (złoto, srebro exp), postanowiłem odinstalować część modów wpływającą na wygląd garażu, zostawiająć tylko te do samych rozgrywek. Przy okazji chciałem zrobić troszke porzadków i przeinstalować od początku całego WOTa na inną partycję na dysku (czyli domyślnie na partycję C i sugerowane przez WOT ustawienia). Po reinstalu nie mogę wgrać żadnego moda, ani Aslaina, ani DjVirusa (bo jak nie udało mi się 4 razy z pierwszym, postanowiłem spróbować czegoś innego). W końcu recznie zciągnąłem z netu paczkę z zoomem i wrzuciłem do res_mods i działa. Przy wgrywaniu najnowszego Aslaina, pieknie mi się wszystko zciąga i instaluje aż do samego końca. Z tym, ze nic nie dziala i nie widać kompletnie nic bezpośrednio w katalogu gry. Przy ponownej próbie instalacji w instalatorze przy rozwijaniu drzewka z lokalizacją wyglada to tak jak u Kolegi powyżej.

Link to comment
  • Administrator

Dokładnie ten sam problem. Ponieważ po ostatniej aktualizacji WOTa wystapił mi problem z wyświetlaniem danych w garażu (złoto, srebro exp), postanowiłem odinstalować część modów wpływającą na wygląd garażu, zostawiająć tylko te do samych rozgrywek. Przy okazji chciałem zrobić troszke porzadków i przeinstalować od początku całego WOTa na inną partycję na dysku (czyli domyślnie na partycję C i sugerowane przez WOT ustawienia). Po reinstalu nie mogę wgrać żadnego moda, ani Aslaina, ani DjVirusa (bo jak nie udało mi się 4 razy z pierwszym, postanowiłem spróbować czegoś innego). W końcu recznie zciągnąłem z netu paczkę z zoomem i wrzuciłem do res_mods i działa. Przy wgrywaniu najnowszego Aslaina, pieknie mi się wszystko zciąga i instaluje aż do samego końca. Z tym, ze nic nie dziala i nie widać kompletnie nic bezpośrednio w katalogu gry. Przy ponownej próbie instalacji w instalatorze przy rozwijaniu drzewka z lokalizacją wyglada to tak jak u Kolegi powyżej.

 

Dodaj logi, inaczej nie sprawdze bo nie mam jak.

Link to comment

Nie jestem w stanie załączyć logów, bo ich po prostu nie ma. Instalator zciaga się i paczka instaluje się bez jakichkolwiek problemów. Po zainstalowaniu folder WOTa wyglada tak (obraz0001). Tak, na pewno, na 100% instaluję tam, gdzie trzeba. TAK, NA PEWNO !!! Przy kolejnej próbie podgląd wygląda tak: (obraz0002). A potem wywala błąd: (obraz0003).

 

<a href=http://zapodaj.net/39dec5a163566.jpg.html>obraz0001.jpg</a>

<a href=http://zapodaj.net/3295dc6de09ad.jpg.html>obraz0002.jpg</a>

<a href=http://zapodaj.net/1eb305b699400.jpg.html>obraz0003.jpg</a>

Link to comment
  • Administrator

Nie jestem w stanie tego przejść :( Absolutnie nie mam pojecia, co może blokować teraz, co nie blokowało w przeszłości :( Czy istnieje mozliwość uzyskania Twojej paczki bez instalatora, żeby po prostu "na żywca" wrzucić to do res_mods ?

 

Taka paczke robilem kiedys, teraz juz nie ma takiej opcji, musialbys sciagac klienta co ma z 3GB codziennie, bo akurat wydalem update, nie do wykonania. Nie mowiac jakie upierdliwe bylo by wysylanie takiej ilosci danych codziennie.

 

Nie zgadne niestety co blokowalo, tak jak pisalem w readme, nie ma najmniejszego znaczenia ze instalowales np. modpack 4.1.20, a od .21 nagle sie nie chce instalowac. Po prostu pewnie jakiemus programowi w systemie sie cos nie spodobalo i blokuje, ale roznie bywa, czesto tez ludzie uzywaja proxy w opcjach internetowych, wtedy np. sie nie chce pobierac DLC itp. cuda, winny jest zawsze komp lokalnie.

Link to comment

Taka paczke robilem kiedys, teraz juz nie ma takiej opcji, musialbys sciagac klienta co ma z 3GB codziennie, bo akurat wydalem update, nie do wykonania. Nie mowiac jakie upierdliwe bylo by wysylanie takiej ilosci danych codziennie.

 

 

 

Jeżeli jednak by się dało, to byłbym wdzięczny - gram na OSX i pod wine instalator wywala się (nie prawidłowo ściąga) - a taka paczka nawet wydawana raz na tydzień (wersja "na której grasz") w zupełności by wystarczyła, a tak to muszę kombinować jak koń a i tak statystyki xvm nie działają.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.