Jump to content

Kriegstreiber Ambient oraz FreeCam


Recommended Posts

Witam

 

Jakiś czas temu dawałeś Ambient od KT. Wprowadzał on świetny klimat (te wystrzały i niemieckie lub rosyjskie marsze w tle!). Można wiedzieć czemu go już nie ma? Dość kłopotliwe jest wyciąganie tego od paczki KT, gdyż on tam ma tego nawalone od cholery i szukanie poszczególnych plików może sprawić kłopot (zwłaszcza, że on ma tam te pliki konfiguracyjne, o których należy pamiętać).

 

Chciałbym także zobaczyć również FreeCam dostępny w replayach - pomaga w oglądaniu niektórych powtórek, a zwłaszcza w zobaczeniu swoich lub czyichś błędów z innej perspektywy.

http://www.awolf.eu/load/mods_settings/wolna_kamera_w_nagraniach_wot_0_9_5/6-1-0-1790

 

Pozdrawiam

Ace Levy

  • Upvote 1
Link to comment
  • Administrator

Free cama dodam jak znajde dzialajaca wersje, ktora nie jest na PMOD.

 

Dzwieki Ambiente owszem bardzo fajne, ale mocno zmieniaja inne rzeczy i nie za bardzo mam jak go wprowadzic bez kompletnego zamieszania kodu instalacji. Jesli to mozliwe to zobacze co sie da zrobic.

Link to comment
  • Administrator

Niestety znam tylko ten z Awolfa. Ale on akurat działał mi jak należy,a używam Twojej paczki w dość extremalnej wersji.

 

Staram sie unikac Pmoda, bo to nie jest jeden mod, ale zebrane do kupy z 30 różnych modow (innych autorow i wydawane pod swoja nową marką), i niestety ale nawet wylaczone wplywaja na inne zainstalowane mody. Nie mam do konca przekonania ze ten ktos co to robi, zna sie na tym.

Link to comment

Staram sie unikac Pmoda, bo to nie jest jeden mod, ale zebrane do kupy z 30 różnych modow (innych autorow i wydawane pod swoja nową marką), i niestety ale nawet wylaczone wplywaja na inne zainstalowane mody. Nie mam do konca przekonania ze ten ktos co to robi, zna sie na tym.

Pamiętam jak rzesza ludzi Ci truła o celowniki i inne rzeczy oparte na Pmodzie. Ja nigdy z nim problemu nie miałem. Jedyny problem jaki miałem kiedykolwiek z Twoją paczką to:

1. Wszyscy gracze na czerwono (ale to miała zdecydowana większość ;P)

2. Crashe przez mod "kierunek patrzenia wrogów"

 

i tyle :) A korzystam od łohohoho i włączam praktycznie wszystko co możliwe (bez wkurzających modów takich jak te kolorowe "dymki" po pociskach). Zresztą. Nie ma co drążyć tematu ;) Jak się znajdzie jakiś bez PModa będę wdzięczny - jak nie - dorzucę sobie samemu - przecież mi działa, right? :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.