Jump to content

Problem z ładowaniem gry :(


Recommended Posts

Cześć.

 

  Od jakiegoś czasy używam twojej paczki modów i napotkałem problem jak widać nie tylko ja bo do paczki 4.1.27_95 jest ok a po wprowadzeniu nowych folderów w 4.1.28,29_95 mod się wiesza przy ładowaniu garażu, jak byś mógł poprawić ten błąd to by byo fajnie.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment

Cześć.

 

Ściągnąłem nowego klienta gry i na nowej czystej grze zainstalowałem najnowszą paczkę modów i jest dokładnie to samo tj. gra zawiewsza się w momencie wczytywania materjałów eksploatacyjnych garażu "Brak odpowiedzi" :(  a mam dokładnie to samo zaznaczone co miałem w wersji 27, więc nie wiem co jest grane dlaczego się zawiesza  :(   a mam W7 64Bit.  Może jakiś mod po aktualizacji powoduje konflikt?

Link to comment

Ufffffff.

 

Poszło, ale dopiero jak wywalilłem całkowicie pliki z appdata/roaming/wot.............. jak wywaliłem całość i wyczyściłem rejestry to dopiero poszło :) ........i węc polecam wszystkim ,którzy mają problemy z wczytywaniem gry wywalić cały konfig z wot w appdata i utworzyć go na nowo.....pomaga :)

Link to comment

mam to samo, od początku stycznia wywala. najpopularniejszy błąd:

[NOTE] (scripts/client/gui/battle_control/arena_info/ArenaDataProvider.py, 359): Player's team not found.
[NOTE] (scripts/client/gui/battle_control/arena_info/ArenaDataProvider.py, 365): Player's vehicle ID not found.
[NOTE] (scripts/client/gui/battle_control/arena_info/ArenaDataProvider.py, 372): Uses slow player search by name
2015-02-06 20:46:16: [DEBUG] [XFW][LIB][XvmView][xvm_cmd] xvm.get_svc_settings()
2015-02-06 20:46:16: [DEBUG] [XFW][LIB][_onViewLoaded] battleLoading
[NOTE] (scripts/client/gui/battle_control/arena_info/ArenaDataProvider.py, 263): Team not found
[NOTE] (scripts/client/gui/battle_control/arena_info/ArenaDataProvider.py, 263): Team not found
[sPACE] Loading space: spaces/83_kharkiv
2015-02-06 20:46:16: [DEBUG] [XFW][LIB][XvmView][xvm_cmd] xvm.get_battle_level()
Traceback (most recent call last):
  File "WabKfuPK", line 2, in wotfuncallback
  File "HrsHBzuo", line 2, in getPlayerDBID
AttributeError: 'PlayerAvatar' object has no attribute 'databaseID'
Traceback (most recent call last):
  File "deBEgtjUUO", line 2, in wotfuncallback
  File "bEAzouc", line 2, in getPlayerDBID
AttributeError: 'PlayerAvatar' object has no attribute 'databaseID'
[ERROR] (scripts/client/account_helpers/CustomFilesCache.py, 210): Client couldn't read file. (EOFError(), 'NB2HI4B2F4XWGZJOO5XXE3DEN5THIYLONNZS4ZLVF5SGG33OOQXWG3DBNZZS6ZLNMJWGK3LTF42TAMBQGAZDQOJWF5SW2YTMMVWV6NRUPA3DIX3UMFXGWLTQNZTQ====')

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.