Jump to content

Połączenie z serwerem zostało przerwana


Recommended Posts

Mam taki problem dosyć często wywala mnie z gry i to dosyć często problem pojawił się w 9.5 . Podaczas bitwy w garażu potrafi mnie wywalić w kazdym momencie .

Grałem z modami , bez modów , reinstalowałem wota , nie pomogło .

Antywirusa mam zapora nie blokuje , sprawdzałem na 2 internetach na łączu kablowym TP i na radiowce PLUS . Tylko tyle że z TS mnie nie wywala inne gry sieciowe działają bezproblemowo gdy pobieram duże pliki i zajmuje to dużo czasu nic się nie przerywa . Tylko ten PIERDOLONY WOT ! . Miał może ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać ? Albo chociaż jakieś propozycje bo irytuje mnie strasznie fakt  w środku bitwy strzelam a tu POŁĄCZENIE Z SERWEREM PRZERWANE .........

Link to comment
  • Administrator

Ciezka sprawa bo powodem moze byc wszystko, a WG ma zabugowanego klienta ktory sam z siebie wywala w 9.5.

 

Moze byc tez cos w komputerze, nie wiem jak sie laczysz z netem, ale moze byc karta sieciowa, lub zle drivery, wirusy... no ciezko cos doradzic, nie jest to moj komputer, nie mam pojecia co tam masz i co z tym sie dzialo. Potrzebny informatyk, albo duzo szczescia.

 

Zrob tez to http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/301897-client-integrity-check/ ale nie wiem czy komendy nie zmienili w miedzyczasie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.