Jump to content

Ikony Klanowe


Recommended Posts

Witam Wszystkich :)

 

Mam maly problem, wlasciwie to duzy skoro nie potrafie sobie z nim poradzic -_-

tak jak w temacie chodzi o ikony klanowe mianowicie mam wybrane ikony klanowe w folderze:

res_mods > mods > shared_resources > xvm > res > clanicons

 

niestety od wersji 9.6 jakies ustawienie w xvm zapewne automatycznie dodaje ikony klanow

i nawet jak skasuje folder to on sie na nowo pojawia  fot

 

jak macie pomysl jak to wylaczyc bez wyłączania wyswietlania tych ikon klanowych co sam mam wybrane to prosze o pomoc

z gory dziekuje

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
  • Administrator

Wydaje mi sie ze automatycznie powinno dodawac tylko do katalogu cache, a normalnie mozesz wrzucic tez do res_mods > mods > shared_resources > xvm > res > clanicons > eu > clan i tam juz nic nie bedzie dodawane. Jednak na 100% pewny nie jestem, bo to z tym pobieraniem ikonek to od niedawna jest.

Link to comment

Tz tak jak napisalem ze mam swoje wybrane ikonki i mam je wlasnie pod ta ścieżką co napisales lecz wchodze do bitwy i dodaje mi niestety samemu ikonki klanów które obstawiam sa na mapie globalnej czynne albo cos w tym rodzaju i troszke przyznam irytujące bo ja mam dodane tylko te ikony klanowe co mam znajomych w tamtych klanach :) i pewnie jest tak ze wlasnie jakas opcja xvm automatycznie tworzy te ikony w folderze tak jak podalem na screenie i tak jak podales czyli folder "cache" ikony tych klanow co sie spotkalo w bitwie (tych klanów czynnych na mapie globalnej)
gdybyś jednak znalazl ta opcje w xvm albo ktos inny by ja znalazł to prosze o odpowiedz w tym temacie ja jak znajde a szukał bede to tez napisze :)

Link to comment

ajj to szkoda :) no nic jak sie nie da to sie nie da nie wyczarujemy, bedzie trzeba po prostu co jakis czas kasowac folder cache :) Temat Do Zamkniecia Dzieki bardzo za pomoc i powodzenia w tworzeniu dalszych modyfikacji za ktore dziekuje  :) Pozdrawiam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.