Jump to content

Zagadka Szóstego Zmysłu


Recommended Posts

Cześć Aslain, cześć wszystkim

 

 to pytanie leży na pograniczu kilku mechanik związanych ze spotowaniem, byciem wyspotowanym analogicznemu działaniu Szóstego Zmysłu. Od około tygodnia bacznie przyglądam się i zważam na czas po wyspotowaniu w ciągu którego przeciwnik strzela do mnie, nie na ślepo, ale w punkt prosto we mnie.
By było jasne, czas widocznośći po wyspotowaniu wacha się pomiędzy 8/9, a 12 sekund (zależnie od camo danego czołgu), w dodatku czołg może pozostać wykryty nawet po upływie tego czasu, o ile znalazł się w zasięgu wykrywania innego pojazdu.
Może wydawać się że odpowiedź nasuwa się sama, acz mam wątpliwości gdyż ten "problem" odczuwam głównie na czołgach z dobrym współczynnikiem kamuflarzu wraz z wyszkoloną, bądź szkoloną w tym załodze (T49, T44). Przykładowa sytuacja, zostaję wykryty w T49. Zmieniam pozycję na bezpieczną, odczekuje 10 sekund, wracam na pozycję (nie staję w tym samym miejscu) i otrzymuję prezent w postaci 550 dmg (załóżmy). Ok, zdarza się, mój błąd. Następna bitwa, jestem ostrożnieszy - odczekuję ok. 15s. Powtarzam manewr, zajmuję pozycję i bum! 550 dmg. 

Wyprzedzając myśli które mogą się nasunąć: 1) będąc w krzaczku nie wystaję żadna część czołgu; 2) nie strzelam; 3) załoga wytrenowana śr. na 67% (T-44), 85 (T49).

 

Jestem otwarty na wszelkie sugestie, hipotezy i myśli pomocne w rozwiązaniu/przystosowaniu się/poprawieniu się.

Link to comment

Szczerze, nie znam innego sposobu zapisywania powtórek aniżeli poprzez WotReplays z paczki Aslaina, którego jeszcze nie ma. Nie mniej jak tylko się pojawi, wstawię powtórkę.

Poza tym, tak, dociekanie hipotetyczne jest równie wartościowe co ocena na podst. powtórki.

Link to comment

Szczerze, nie znam innego sposobu zapisywania powtórek aniżeli poprzez WotReplays z paczki Aslaina, którego jeszcze nie ma. Nie mniej jak tylko się pojawi, wstawię powtórkę.

Poza tym, tak, dociekanie hipotetyczne jest równie wartościowe co ocena na podst. powtórki.

wchodzisz na wotreplays, wybierasz upload replay i wybierasz plik z C://games/world of tanks/replays

Link to comment

Cześć,

 

 nareszcie nie zapomniałem uploadować odpowiedniej powtórki. Moment w którym stoje na górce w krzaczku. Wyświecam Typa 59, i zaczynają do mnie strzelać. Brak informacji o wykryciu. Jest 6 Zmysł i kamuflarz na 85%.

 

Edit. Nie ważne. Nie mogę załadować pliku.

Link to comment
  • Administrator

Z ciekawości. Czy istnieje sposób dostępny dla zwykłego śmiertelnika by zmienić motyw kolorystyczny celownika z paczki, nazywa się bodaj "Ulepszony celownik standardowy"?

 

Pewnie jedynie tylko przez edycje plików flash, nie bawie sie w takie rzeczy ale pare razy udalo mi sie podmienic grafike w damagepanelu uzywajac JPEXS Free Flash Decompiler.

 

 

Cześć,

 

 nareszcie nie zapomniałem uploadować odpowiedniej powtórki. Moment w którym stoje na górce w krzaczku. Wyświecam Typa 59, i zaczynają do mnie strzelać. Brak informacji o wykryciu. Jest 6 Zmysł i kamuflarz na 85%.

 

Zalacz jeszcze logi.

Link to comment

Pewnie jedynie tylko przez edycje plików flash, nie bawie sie w takie rzeczy ale pare razy udalo mi sie podmienic grafike w damagepanelu uzywajac JPEXS Free Flash Decompiler.

 

 

 

Zalacz jeszcze logi.

 

O to i logi, mam nadzieję że .zip nie stanowi problemu. 

Jak mogę załączyć powtórkę bitwy w formacie .wotreplay?

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.