Jump to content

Problem z lagami, pingiem?


Recommended Posts

Cześć! 
Mam następujący problem i opiszę go chronologicznie. 

Po wprowadzeniu paczki 9.6 grałem trochę bez modów - ku mojemu zdziwieniu nie było lagów na serwerach a ping bardzo dobry - 50ms

Pierwszy raz instalując Twoją paczkę wybierałem wszystko "na bogato" nie przejmując się oznaczeniami "spadek FPS", bo nigdy takowych nie miałem.
Zainstalowałem paczkę, wszedłem do gry i wszystko było spoko jednak w połowie bitwy trochę zaczęło mnie lagować. W odczuciu opóźnienia na poziomie 200-250ms. Wyświetlany ping był OK - pokazywało 34-40ms ale kropka mrugała na czerwono. Cóż rozegrałem kilka bitew i stwierdziłem, że sprawdzę następnego dnia, może to coś z serwerami ale niestety, to samo było. 
Tak więc przystąpiłem do ponownej instalacji, pobierając nowy instalator i wybierając mody ograniczałem się do minimum. 

Wchodzę do gry i było OK w pierwszej i drugiej bitwie, w trzeciej na Chaffee w połowie bitwi zdarzyła się dziwna rzecz - lag tak długi, że mój czołg przejechał połowę mapy, ping pokazywało 40ms, ale po odlagowaniu się na jakiąs sekundę ping zmieniał się od 300 do 500ms i kolejny lag i po chwili mnie rozłączyło.
W tym czasie nie miałem problemów z łączem ponieważ przy drugim lagu postanowiłem odpalić przeglądarkę i wszystko działało jak należy.

Dołączył bym powtórkę, ale niestety miałem wyłączoną opcje powtórek :/

 

Jeszcze przypomniało mi się, zarówno podczas pierwszej jak i drugiej instalacji, instalator się wysypał? Dostałem wiadomość od windows'a, że nieoczekiwanie się zamknął czy coś w tym stylu. 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

Od czasu wyjscia aktualizacji WoT 9.6 niektorzy pisza mi ze maja wzrost pingow dosc znaczny, podobny wlasnie do opisywanego wyzej, niestety nie wiem co to powoduje, mozliwe ze ktorys mod z paczki, trzeba jeden po jednym usuwac i w ktoryms momencie sie poprawi i bedzie wiadomo. Sam tego nie sprawdze gdyz u mnie takie spadki nie wystepuja, a probowalem juz roznych kombinacji. Sprawdze Twoją dzisiaj, w pozniejszym terminie i napisze czy udalo sie odtworzyc problem u mnie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.