Jump to content

problem z minimapą


Recommended Posts

Po zainstalowaniu wybranych przeze mnie składników wszystko było ok. Zachciało mi się sprawdzić inne opcje, zmieniłem więc kilka ptaszków w instalerze i kliknąłem instlację. I tak ze dwa razy jeszcze. Teraz zauważyłem że na minimapie mam siatkę linii jazdy sojuszników i ich wychyłu wieży. Odpalam instaler, a tam cała część Minimapka XVM jest czysta, zero ptaszków. Co zrobić aby się pozbyć tych linii na minimapie?

Dodam że wolałbym nie robić czystej instalacji bo trwa to ponad pół godziny (ściąga z prędkością 250KB)

Zauważyłem że jeżeli wybiorę jakieś składniki minimapy to w podsumowaniu są one pominięte.

post-5292-0-21258200-1425666551_thumb.jp

python.log

xvm.log

_Aslain_logs.zip

Link to comment

Ale opcja na kasowanie DLC jest niżej, ja mówię o tej na samej górze. Nie wiem co kasuje, pewnie to co jest w "c:\Gry\World_of_Tanks\res_mods\0.9.6\" A w sumie to zrobiłem tak że sam tam usunąłem wszytsko oprócz dźwięków (bo byłem pewny że nie w nich tkwi problem), nie zaznaczyłem ani czystej, ani z usuwaniem DLC, no i poświęciłem kolejne ponad pół godziny na ściąganie i teraz jest już OK.

Temat niby już załatwiony, ale swoją drogą to ciekaw jestem co było powodem że się w ogóle skopało, bo aż boję się sprawdzać kolejne rzeczy z paczki. Jednak wolę grać niż instalować po pół godziny co rusz ;p

Link to comment

Masz rację, sprawdziłem i teraz jest jak mówisz. Ciekawe dlaczego mi poprzednio coś ściągało? I nie żartuję że trwało to pół godziny, bo nawet ponad.

Jednak nadal nie mogę zainstalować opcji mapki. zaznaczam aby pokazywało kręgi HP, a pod altem tier. Niestety nic to nie daje.

Link to comment

Trwa to długo, zgadza się. Zwłaszcza jak się ssie tak jak ja np Ambient mod (zajmuje 1GB) od Kriegstreibera ;) Niestety nie pomogę. U mnie kręgi na mapie pokazują się dobrze. Kierunki itp - wszystko jak należy. Kiedyś zaznaczyłem przypadkowo tier pod altem i też chodziło.. Nie wiem - może coś się gryzie nawzajem. Jak aslain sprawdzi Twój config może się czegoś dowiemy ;)

Link to comment

No i o to chodziło, dzięki za pomoc.

Ten mod włączyłem po tym jak mi oszalała minimapka, no i to pomogło na zlikwidowanie tych linii. Ucieszony rozegrałem kilka bitew,  a po jakimś czassie jak zacząłem znowu kombinować przy modach to już zapomniałem że to jest włączone ;p Nawet pomyślałem że coś mi się tam gryzie, bo na minimapce miałem więcej niż daje zwykła. No ale w tym gąszczu modów nie jest łatwo wpaść na trop, zwłaszcza że obie opcje nie są obok siebie. Jakaś wyszukajka słów była by pomocna, wpisałbym "map" i bym rozkminił temat sam a Tobie nie zajmował czasu :)

Niemniej jeszcze raz dzięki:]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.