Jump to content

Problemy z ustawieniami XVM


Recommended Posts

Witam, od momentu wyjścia tej łatki umożliwiającej logowanie przez portale społecznościowe mam problem z modami, przede wszystkim z ustawieniami XVMa i dodatków do niego. Próbowałem już kilkudziesięciu różnych ustawień w ciągu tych kilku dni, niestety bez skutku, nie mam pojęcia co powoduje problemy. Wszystko się niby normalnie instaluje, ale w praktyce wygląda to tak, że niektóre ustawienia się instalują, niektóre jakby są pominięte. Ale do rzeczy, jak to wygląda: post-5439-0-58515600-1426440370_thumb.jp 1. Na ekranie logowania brak opóźnień od serwera post-5439-0-44053900-1426440389_thumb.jp 2. Dalej nie ma pingu serwerów, ale zegar w garażu działa normalnie 3. Karuzela, nie ogarniam co się z nią dzieje. Przy instalacji zaznaczyłem, że chcę 2 rzędy i pomniejszone miniatury czołgów do rozmiaru 0,8, które nie wskakują, odznak mistrzowskich na miniaturach brak, ale za to wszystkie opcje z lewej strony działają normalnie. post-5439-0-43842000-1426439247_thumb.jp 4. Nie działa hitlog 5. Nie działają oznaczenia nad czołgami, ikona ratingu i inny wygląd napisów, a po wciśnięciu alt jedynie znika nazwa gracza, nie pokazuje jego statystyk. 6. Minimapka, tutaj poza linią wychyłu działa bodajże nie działa nic, po naciśnięciu lewego CTRL nie powiększa minimapki.post-5439-0-95856200-1426439709_thumb.jp 7. Nie działa czcionka i kolor napisów przy uszkadzaniu przeciwnika, może mało przeszkadzające, ale też się rzuca w oczy. 8. Ikona szóstego zmysłu o dziwo dzisiaj zaskoczyła, bo była standardowa żarówa, ale dźwięk informujący o wyspotowaniu już nie działa. 9. Ponadto na minimapce ostatnia znana pozycja wrogiego pojazdu wyświetla się jako czerwone kółko, które ciężko odróżnić od ikon aktualnie widocznych pojazdów, wcześniej jak działała ta opcja, miało to jasnoróżowy kolor.
To chyba tyle, a przynajmniej takie najbardziej rzucające się w oczy błędy. Nie mam pojęcia, czy mam doinstalować jakieś mody, czy jakieś opcje odznaczyć, bo powodują błędy. Mam nadzieję, że w miarę dobrze pokazałem swój problem.

 

PS: Reinstall całego WoTa też nic nie zmienił.

_Aslain_logs.zip

_Aslains_Installer.log

python.log

xvm.log

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.