Jump to content

Advanced Aiming System?


Recommended Posts

Nie wiem czy tak to się nazywa, w każdym razie mod do auto celowania gdy klikniemy ppm w okolicy czołgu (np za przeszkodą). Było fajne, a nie mam :) Przeoczyłem, że zostało usunięte?

 

Przy okazji, w Replays Manager mam ciągle 1 bitwę z 13-mar. Usuwałem jakiś plik, bo znalazłem takie info w necie i nie pomogło. Co powinienem zrobić?

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Zaawansowany System Celowania miałem zainstalowany, ale jak wyłączyłem AutoAim Indication + to mi przestał działać. Teraz włączyłem ponownie AutoAim i Zaawansowany System Celowania już działa. Muszą być włączone oba chyba.

No a co z tym Replays Manager? Potrafisz coś podpowiedzieć?

Link to comment
  • Administrator

A sorry, zle przeczytalem.

 

Mod do zaznaczania celow autoaima za przeszkodami nazywa sie Autoaim indication+.

 

Zaawansowany System Celowania sluzy do totalnie czegos innego :)

 

Replays Manager, coz niewiele chyba mozna zrobic, skasuj jego plik cache, a jak nie pomoze wywal stare replaye, moze wiesza sie na nich.

Link to comment

O widzisz, no i się wyjaśniło :D

A z RM to w menu gry nie zwróciłem uwagi że jest coś takiego jak "Nagrywanie bitew". Miałem ustawione na ostatnią walkę, zmieniłem na wszystkie i już jest ok hehe.

Ja akurat nie wiedziałem że jest w ogóle taki wybór. Myślę że informacja w instalatorze o tym aby ustawić nagrywanie wszystkjich bitew mogłaby być dla niektórych pomocna :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.