Jump to content

Powolne pobieranie modów przez instalator


Recommended Posts

Od pewnego czasu instalator zaczął strasznie wolno pobierać składniki i prędkość pobierania jest ograniczona do ok. 250 kbps. Jeszcze nie dawno szło z pełną prędkością łącza. Teraz jest to dość uciążliwe. Przy pobieraniu modów, których używam czas pobierania to prawie 50 minut. Jeśli wychodzą dwa lubi więcej modpack'i jednego dnia, robi się to dość nieporęczne...

Link to comment
  • Administrator

Tak, pisalem do admina servera u ktorego mam pliki DLC i powiedzial ze server z plikami jest tak mocno obciazony ze sam wchodzi w tryb oszczedzania wysylania, i ogranicza go do 250kb/s. 

 

Chcialbym aby bylo jak dawniej ale zeby to wszystko chodzilo sprawnie musze wywalic strasznie duzo pieniedzy miesiecznie na oplacanie duzo lepszego serwera, badz nawet paru... nawet ludzie z modpacka OMC maja dwa servery, mimo ze uzytkownikow maja jakies 3 x mniej niz ja. Ja bym potrzebowal serwera NASA albo WG zeby wysylal sprawnie te pliki kazdemu i zawsze :/ To kosztuje majatek.

 

Jesli chodzi o pobieranie to nie polecam zaznaczac czyszczenia plikow DLC, dzieki temu instalator przy aktualizacji paczki pobierze tylko to co nowe/zmienione, wtedy nie powinno sie tracic tyle czasu dziennie.

Link to comment
  • Administrator

Udalo mi sie dokopac do konfiga servera, admin pozwolil :) Widac ustawil sam na 250 i nawet napisal ze zrobil to celowo bo wszystko padalo jak wychodzil patch. Dlatego mysle ze mozna zrobic tak ze w dniach pacha, spowalniam go do 250, a w innych (+6 dni po pachu) wylaczam limit i bedzie szlo na max znowu. 

 

Aktualnie wylaczylem limit, powinno smigac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.