Jump to content

Kolory zadawanych obrażeń


Recommended Posts

Cześć, chciałbym Cie prosić o zamieszczenie w instalatorze podstawowego znanego chyba wszystkich pomarańczowego kolorku zadawanych obrażeń do wyboru i może kilka innych wedle gustu :), ponieważ twoja paczka mi się podoba alecz do fioletowego nie moge sie przyzwyczaić ani go przebolec :P, albo jakbyś wytłumaczył po krótce jak to zrobić żeby wyglądało to mniej więcej tak -> fd3fe63cc8cc0d62med.png, Osobiście bardzo mi na tym zależy więc jeśli chciałoby Ci się i znalazłbyś troche czasu to byłbym naprawde wdzięczny :)

 

@Aslain niewiem czy to wina twoich modów czy patcha który wszedł ale celownik co 2 gre się zacina i nie da się nic z tym zrobić albo czekać az przeciwnik podjedzie centralnie pod lufe albo czekać na smierć/dezercja. innej opcji nie ma. Używam jimbo,

Link to comment
  • Administrator

Tak na szybko piszac bo ostatnio temat ten powraca. Aktualnie uzywam takiego stylu unoszacych sie liczb ze maja kolor w srodku, i na zew. białe tło. Dzieki temu wyrazniej widac te liczby, ale nie wszystkie kolory w nich pasuja, dlatego wymyslilem fioletowy, i jest on praktycznie od poczatku mojego konfigu czyli juz z 4 lata. Probowalem wiele kolorow i tylko taki pasowal w miare dobrze. Zeby ten z obrazka wygladal tak jak na nim, musialbym kompletnie przerobic styl w swoim konfigu. Zobacze co moge z tym jeszcze zrobic, poki co mam wazniejsze aktualizacje :)

Link to comment

Okey dzieki no właśnie próbowałem zmieniać kolory ale wszystkie prócz czerwonego i właśnie fioletowego są słabo czytelne, niewiem jak te tło usunąć jakbyś mógł tylko po krótce ( jeśli się da ) wyjaśnić która linika w którym pliku chyba ze to bardziej skomplikowane :), z góry dzięki za odp :)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.