Jump to content
Sign in to follow this  
dosy82

WOWs modpack?

Recommended Posts

dosy82    0

wiem że nie nie tu, ale moze sie uda  ;)

widziałem gdzieś wzmiankę o modpacku Aslaina do WoWs

chciałbym zdobyć adres strony modpacka jeśli takowy istnieje  :blink:

do tej pory znalazłem same ikony Aslaina i półprzeźroczyste mapy...

może ktos z Was ma coś więcej

Aslain    2,499

Spokojnie, niedlugo zrobie osobne dzialy dla WoWS bo sie to wszystko potem pomiesza z watkami WoTowymi.

Aslain    2,499

Pewnie za pare dni juz ukoncze aktualizacje WoT, WG sobie wymyslilo wypuscic dwie duze updaty obok siebie, wincie ich :)

GRZEHO    1

dopiero ? A jak samemu zaktualizować ? Zależałoby mi chociaż na celownikach.

Arthimis    0

Skopiuj pliki z 0.4.0.7 do 0.4.1.0 powinno zadziałać - u mnie osobiście zadziałało .

Oczywiście drobne błędy są na przykład odwrócone nazwy okrętów  w oknie startowym .

Z modow które mam zainstalowane kolorki by Aslain DMG i jeden z celowników wszystko działa w 4.1 .

mozesz probowac tak jak kolega pisze jesli masz katalog 0.4.1 i mody na niego a kolejne sa juz na 0.4.1.0 wystarczy to te mody z tamtych zamieniasz tylko liczby pod katologami i sprawdzasz dalej czy w mo0dzie res mod tez masz zmienione na 0.4.1.0 czasmi niektore mody dzialaja wystarczy zmienic pod folderami modow liczby,jesli piszesz ze czarny ekran wystarczy usunac wszystko co jest w redmods nie usuwajac gry ale sa tez inne stronki poswiecone ze statkami  zobacz na rosyjskie strony lub na GOXa moze cos bedzie mial.

Aslan mam pytanko beda moze jakies markery statkow w 3D tak jak mamy w WOT jest cos takiego?

Aslain    2,499

Aslan mam pytanko beda moze jakies markery statkow w 3D tak jak mamy w WOT jest cos takiego?

W przyszlosci moze beda, jesli WG je zrobi wpierw, bo z niczego nie da sie ich zrobic :) A jakos nie sadze ze ktos bedzie wyszukiwal historyczne fotki statkow pod kątem od góry i robil z nich ikonki.

a cha ok. A ktore zaznaczyc zeby przy ladowaniu bitwy jak i w samej bitwie byly zwykle ikonki statkow??

Aslain    2,499

Jak chcesz zwykle, czyli te co sa wbudowane w gre, nie zaznaczaj nic w sekcji z ikonkami statkow, wtedy wgraja sie domyslne.

ludendorf    1

Mod na fale genialny. Pasuje świetnie, co prawda do realnego oceanu jeszcze daleko ale i tak jest dużo lepiej niż płaska tafla wody od WG. Niech Bóg błogosławi moderów  :wub:

A okręgi na minimapie przydałby się innego koloru niż czarne. Np czerwone czy pomarańczowe. 

Edited by ludendorf

halif    1

Nie będę tworzył nowego tematu.

Czemu wyleciał z wersji 5.5.0.2 mod "Licznik uszkodzeń + zegar w bitwie (alt header by W03L0BED)" - był w wersji 5.5.0.1 i *chyba* działał dobrze. Nie zauważyłem żadnych problemów...

Aslain    2,499

Dzisiaj wroci, mialem z nim problemy wczoraj. :)