Sign in to follow this  
Followers 0
dosy82

WOWs modpack?

18 posts in this topic

wiem że nie nie tu, ale moze sie uda  ;)

widziałem gdzieś wzmiankę o modpacku Aslaina do WoWs

chciałbym zdobyć adres strony modpacka jeśli takowy istnieje  :blink:

do tej pory znalazłem same ikony Aslaina i półprzeźroczyste mapy...

może ktos z Was ma coś więcej

0

Spokojnie, niedlugo zrobie osobne dzialy dla WoWS bo sie to wszystko potem pomiesza z watkami WoTowymi.

0

Mam nadzieję że nie długo paczka zostanie zaktualizowana.

0

Pewnie za pare dni juz ukoncze aktualizacje WoT, WG sobie wymyslilo wypuscic dwie duze updaty obok siebie, wincie ich :)

0

dopiero ? A jak samemu zaktualizować ? Zależałoby mi chociaż na celownikach.

0

Skopiuj pliki z 0.4.0.7 do 0.4.1.0 powinno zadziałać - u mnie osobiście zadziałało .

Oczywiście drobne błędy są na przykład odwrócone nazwy okrętów  w oknie startowym .

Z modow które mam zainstalowane kolorki by Aslain DMG i jeden z celowników wszystko działa w 4.1 .

0

Nie działa mi, jak przenoszę to mam czarny ekran po ładowaniu.

0

mozesz probowac tak jak kolega pisze jesli masz katalog 0.4.1 i mody na niego a kolejne sa juz na 0.4.1.0 wystarczy to te mody z tamtych zamieniasz tylko liczby pod katologami i sprawdzasz dalej czy w mo0dzie res mod tez masz zmienione na 0.4.1.0 czasmi niektore mody dzialaja wystarczy zmienic pod folderami modow liczby,jesli piszesz ze czarny ekran wystarczy usunac wszystko co jest w redmods nie usuwajac gry ale sa tez inne stronki poswiecone ze statkami  zobacz na rosyjskie strony lub na GOXa moze cos bedzie mial.

0

Aslan mam pytanko beda moze jakies markery statkow w 3D tak jak mamy w WOT jest cos takiego?

0

Aslan mam pytanko beda moze jakies markery statkow w 3D tak jak mamy w WOT jest cos takiego?

W przyszlosci moze beda, jesli WG je zrobi wpierw, bo z niczego nie da sie ich zrobic :) A jakos nie sadze ze ktos bedzie wyszukiwal historyczne fotki statkow pod kątem od góry i robil z nich ikonki.

0

a cha ok. A ktore zaznaczyc zeby przy ladowaniu bitwy jak i w samej bitwie byly zwykle ikonki statkow??

0

Jak chcesz zwykle, czyli te co sa wbudowane w gre, nie zaznaczaj nic w sekcji z ikonkami statkow, wtedy wgraja sie domyslne.

0

Mod na fale genialny. Pasuje świetnie, co prawda do realnego oceanu jeszcze daleko ale i tak jest dużo lepiej niż płaska tafla wody od WG. Niech Bóg błogosławi moderów  :wub:

A okręgi na minimapie przydałby się innego koloru niż czarne. Np czerwone czy pomarańczowe. 

Edited by ludendorf
0

Nie będę tworzył nowego tematu.

Czemu wyleciał z wersji 5.5.0.2 mod "Licznik uszkodzeń + zegar w bitwie (alt header by W03L0BED)" - był w wersji 5.5.0.1 i *chyba* działał dobrze. Nie zauważyłem żadnych problemów...

0

Dzisiaj wroci, mialem z nim problemy wczoraj. :)

0