Jump to content

WOWs modpack?


Recommended Posts

wiem że nie nie tu, ale moze sie uda  ;)

widziałem gdzieś wzmiankę o modpacku Aslaina do WoWs

chciałbym zdobyć adres strony modpacka jeśli takowy istnieje  :blink:

do tej pory znalazłem same ikony Aslaina i półprzeźroczyste mapy...

może ktos z Was ma coś więcej

Link to comment
  • 3 months later...

Skopiuj pliki z 0.4.0.7 do 0.4.1.0 powinno zadziałać - u mnie osobiście zadziałało .

Oczywiście drobne błędy są na przykład odwrócone nazwy okrętów  w oknie startowym .

Z modow które mam zainstalowane kolorki by Aslain DMG i jeden z celowników wszystko działa w 4.1 .

Link to comment
  • 5 weeks later...

mozesz probowac tak jak kolega pisze jesli masz katalog 0.4.1 i mody na niego a kolejne sa juz na 0.4.1.0 wystarczy to te mody z tamtych zamieniasz tylko liczby pod katologami i sprawdzasz dalej czy w mo0dzie res mod tez masz zmienione na 0.4.1.0 czasmi niektore mody dzialaja wystarczy zmienic pod folderami modow liczby,jesli piszesz ze czarny ekran wystarczy usunac wszystko co jest w redmods nie usuwajac gry ale sa tez inne stronki poswiecone ze statkami  zobacz na rosyjskie strony lub na GOXa moze cos bedzie mial.

Link to comment
  • Administrator

Aslan mam pytanko beda moze jakies markery statkow w 3D tak jak mamy w WOT jest cos takiego?

 

W przyszlosci moze beda, jesli WG je zrobi wpierw, bo z niczego nie da sie ich zrobic :) A jakos nie sadze ze ktos bedzie wyszukiwal historyczne fotki statkow pod kątem od góry i robil z nich ikonki.

Link to comment

Mod na fale genialny. Pasuje świetnie, co prawda do realnego oceanu jeszcze daleko ale i tak jest dużo lepiej niż płaska tafla wody od WG. Niech Bóg błogosławi moderów  :wub:

 

A okręgi na minimapie przydałby się innego koloru niż czarne. Np czerwone czy pomarańczowe. 

Edited by ludendorf
Link to comment
  • 6 months later...

Nie będę tworzył nowego tematu.

Czemu wyleciał z wersji 5.5.0.2 mod "Licznik uszkodzeń + zegar w bitwie (alt header by W03L0BED)" - był w wersji 5.5.0.1 i *chyba* działał dobrze. Nie zauważyłem żadnych problemów...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.