Jump to content

Witam ! Pytanko


Recommended Posts

Witam 

 

Witam wszystkich !!!

 

Chciałem zapytać o jedna rzecz  od kilku tygodni używam modów Aslain naprawdę jestem zadowolony , pytanko od jakiej wartośći  teraz jest kolor zielony  ?? Aktualnie mam 1370 .

 

Dzięki Pozdro

Link to comment
  • Administrator

Czyli chyba chodzi o wn8 w skali 6 stopniowej.

 

0 - 359  - very bad   (20% of players)
360 - 824  - bad        (better then 20% of players)
825 - 1384 - normal     (better then 60% of players)
1385 - 2054 - good       (better then 90% of players)
2055 - 2674 - very good  (better then 99% of players)
2675 - *    - unique     (better then 99.9% of players)
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

hey chodzi mi o paczke do wows ta ktora jest wstawiona po zainstalowaqniu nie da isc grac ping 300 i przycina mysle ze cos jeszcze w nim nie jest tak,na razie z tego co pisza trza poczekac bo narazie nikt nie ma wersji 0.4.0 w full wypas,a sle dze kazda strone szkoda ze przy zaznaczeniach poszczegolnych modow nie ma miniaturki ( zdjecia ) co to za mod tak jak np. mody w protankach ,Gox tez stosuje w instalkach mini fotki do poszczegolnych modow ,moze i tobie to sie uda??.. Pozdrawiam.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Wiem, że trochę kotleta odgrzewam, ale pingi w WoWs to nie wina neta (zazwyczaj). Mam internet 30 Mb/s czyli nie taki zły, ping w WoT poniżej 50, za to w WoWs są takie dni, że nie spada poniżej 700ms, a są takie, gdy da się normalnie grać, chociaż i tak 100+ms. Najwyraźniej ma to jakiś związek z konfiguracją sprzętową komputera

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.