Jump to content

statystyki graczy


Recommended Posts

mam taką drobną prośbę o wyjaśnienie. chodzi mi o staty graczy uwidocznione podczas ładowania bitwy lub pod tab'em, a konkretnie o ostatnią cyferkę w rozszerzonych statystykach. dotyczy ona pojazdu jakim kieruje gracz i pewnie mówi o tym jak sobie ów gracz w owym pojeździe radzi (tak przypuszczam), ale za cholerę nie mogę wyczaić z czego ona wynika. jeżeli ktoś mógłby ten motyw w kilku słowach rozwinąć, to byłbym wdzięczny ;)

Link to comment

na to wygląda, dzięki :)

 

przy okazji - żeby nie mnożyć zbędnych tematów, dokładnie na tym samym wykazie przy niektórych graczach widnieje znaczek XVM'a. zapewne oznacza to, że ci gracze go używają, ale znaczki te różnią się kolorystycznie, z czego to wynika?

Link to comment

Gdy znaczek istnieje i jest koloru pomarańczowego - XVM aktywny i statystyki zaktualizowane na stronie XVM-a (w okresie karencji 14 dni)

Gdy znaczek istnieje i jest koloru szarego - XVM nieaktywny (nie aktualizowane staty przez okres karencji większy niż 14 dni)

Gdy nie ma znaczka - user nie korzysta z XVM-a

  • Upvote 1
Link to comment

Gdy znaczek istnieje i jest koloru szarego - XVM nieaktywny (nie aktualizowane staty przez okres karencji większy niż 14 dni)

 

tzn gracz używa XVM'a, ale nie aktualizował statystyk, a zatem z nich nie korzysta?

 

mam jeszcze pytanko związane z czym innym. czasami oglądam na YT czy twitchu jakieś filmiki koksów. jedzie sobie taki, kamerka w oddaleniu tak że widzi cały swój czołg, zobaczy gdzieś tam wroga, najedzie celownikiem i wali i oczywiście bez problemu trafia :) raczej nie jest to auto aim gdyż nie słuchać informującego o tym fakcie załoganta. zatem co to są za czary mary? :)

Link to comment
  • Administrator
tzn gracz używa XVM'a, ale nie aktualizował statystyk, a zatem z nich nie korzysta?

 

Chodzi o to ze nie aktywowal statystyk, ich aktualizacja to calkiem inna rzecz. Czyli np. uzywa paskow hp, minimapki XVM i calej otoczki XVM'a (bo XVM to same nie staty - dla wielu osob tak jest wlasnie) ale bez widzenia statystyk graczy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.