Jump to content

celownik artyleryjski


Recommended Posts

Po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji 4.4.2 i 4.4.3 nie działa celownik artyleryjski. Celownik wyświetla sie bezpośrednio przed artą i nie można z tym nic zrobić. Po powrocie do starszej wersji 4.4.1 problem znika

Link to comment

Przepraszam ale chyba nie ogarniam. Jak ostatni dyletant nie potrafię zrobić zrzutu ekranu z gry, cały czas zapisuje mi się tylko pulpit. 

Opisowo - jak wspominałem w 4.4.1 wszystko działa Ok w aktualizacjach po naciśnięciu przycisku shift widzę w dalszym ciągu moją artylerię a bezpośrednio przed nią celownik, w ty momencie nie mogę ruszyć ani czołgu, ani lufy ani przesunąć celownika po minimapie. No cóż nie mogę tego udokumentować więc będę grał na wersji 4.4.1 wierząc, że w którejś kolejnej poprawce ten błąd zniknie

Link to comment
  • Administrator

Jak wejdziesz do katalogu wota tam powinienes znalezc plik o nazwie _Aslain_logs.zip wyslij go gdzies do sieci i daj mi tu linka, ew. klikniej na wiecej opcji odpowiedzi (tu na forum) i bedzie opcja zalaczenia plikow.

Link to comment

Hmmm... wygląda na to że masz racje Przecinara :)

W 4.4.3 nie testowałem, ale w 4.4.4 Harpoon śmiga wyśmienicie bez Battle Assistanta(aczkolwiek nie testowałem z zainstalowanym, bo i tak z niego mało korzystam)

Nic tylko czekać jeszcze na Harpoona do 9.8, bo jakoś na tym celowniku gra mi sie najlepiej. Pozdro

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.