Jump to content

Dźwięki załogi i mod który zmienia ruch wieży


Recommended Posts

Witam,

 

chciałem zwrócić uwagę, że dźwięki załogi gryzą się z funkcją prostej zmiany języka załogi. 

Nie wiem czy wszystkie dostępne dźwięki ale np. czterej pancerni nie działało mi kiedy miałem włączoną tą prostą zmianę, wyłączyłem to i gustlik z jankiem zaczęli gadać. 

Dostrzegłem również, że safe shot powtarza się dwa razy w paczce.

Ponadto mam jeszcze jeden mały problem, we wcześniejszej wersji paczki włączyłem jakiś mod, sam nie wiem jaki który mi zmieniał ruch wieży, mianowicie np. po zablokowaniu wieży dwuklikiem wieża trochę się obracała na prawo i lewo wraz ze skręcaniem całego czołgu prawo lewo a działo zachowywało się jakby było na żyroskopie. Teraz coś pokopałem i tego już nie mam. 

Wie ktoś może o jaki mod chodzi?

Edit: Z tym ruchem wieży już doszedłem, w grze trzeba włączyć celownik serwerowy.

Swoją drogą dziwne, że celownik serwerowy wpływa na ruch wieży i działa.

Link to comment
  • Administrator

Jesli chodzi o SafeShot to w paczce sa dwa rozne mody tak gwoli informacji. Samotny SS nie dziala dobrze, zabugowany, ten drugi wbudowany do Zaawansowanego Systemy Celowania powininen dzialac ok i jest on jego nieodzownym komponentem (a nie osobnym modem).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.