Jump to content

GTO's penetration marker, kolorowe ślady trafień i odgłos przeładowania działa by Aslain.


Recommended Posts

Witam,

 

wszystko co w temacie nie działa jak należy.

Penetration marker niby działa ale często się zawiesza na ekranie i nawet w garażu go widać a to wkurza jak się zawiesi i ten znacznik wprowadza w błąd bo nie zgrywa się z aim pointem.

Kolorowe ślady trafień, mam ustawione v1 by Refaol, nie działa mi to, grafike mam ustowioną na minimal jakby ktoś pytał. 

No i tego dźwięku przeładowania UP też nie słyszę, dźwięki załogi mam czterej pancernych a autor tylko wspominał że nie działa z duke coś tam i coś tam jeszcze.

 

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

Dzwieki UP dzialaja u mnie na tym zestawieniu, jedynie nie bylo trafien. Jesli chodzi o GTO hitmarker to w paczce jest najnowszy, jak gralem to nie zacinal sie wiec tu nie pomoge. Co do sladow trafien bedzie naprawione w nowej paczce dzisiaj.

Link to comment
  • Administrator

Jedyne co mi nie dzialalo z modow co instalujesz to wlasnie slady trafien, ktore naprawilem. Slady te psuje mod KT hitsounds. Reszta u mnie dziala ok, dzwieki trafien tez. Cos na tym komputerze robi to co robi, ale mody sa ok przynajmniej jak je u siebie odpalalem, moze jakis blad w GTO marker, trzeba by spytac Aim_drol.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.