Jump to content

Bluescreen podczas instalacji


Recommended Posts

Witam.

Od pewnego pod koniec instalacji wyskakują mi różne blue screeny. Problem pojawia się niezależnie od przyjętej konfiguracji XVMa i opcji wybieranych przy samej instalacji.

Był jeden wyjątek, raz udało mi się zainstalować bez wyskoczenia bluescreena (opcja z czyszczeniem wszystkich ustawień) ale aktualnie powtarzając ten układ nie daje to afektu.

 

Dołączam screena z programu BlueScreenView - wszystkie pokazane tam błędy powstały przy instalacji XVMa.

 

Bardzo liczę na Twoją pomoc, bo nie potrafię grać na innych modach (przyzwyczaiwszy się do tej opcji full wypas z możliwością samodzielnej konfiguracji gra na innych paczkach jest zbyt irytująca).

 

Z góry dziękuje za pomoc.

pozdrawiam!

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

post-8261-0-65419900-1437218038_thumb.jp

Link to comment

Wszystkie opcje miałem ustawione na "maksimum". Domyślnie (po zrestartowaniu ustawień) jakość cieni zmieniła się na "wysokie" (reszta jest na "maksimum"). Także jeśli miałoby chodzić o wybranie opcji najniższych to nie miałem nigdy ustawionych takich parametrów.

 

---

Powiedz mi, czy przed wyjazdem do Gruzji uczyłeś się języka? Jeśli tak to mógłbyś dać mi jakieś wskazówki jak najlepiej go ugryźć? (Prawdopodobnie w przyszłym roku pojadę tam na dłużej - pewnie na kilka miesiecy - i chciałbym jeszcze przed wyjazdem trochę nauczyć się gruzińskiego).

Link to comment
  • Administrator

Wszystkie opcje miałem ustawione na "maksimum". Domyślnie (po zrestartowaniu ustawień) jakość cieni zmieniła się na "wysokie" (reszta jest na "maksimum"). Także jeśli miałoby chodzić o wybranie opcji najniższych to nie miałem nigdy ustawionych takich parametrów.

 

---

Powiedz mi, czy przed wyjazdem do Gruzji uczyłeś się języka? Jeśli tak to mógłbyś dać mi jakieś wskazówki jak najlepiej go ugryźć? (Prawdopodobnie w przyszłym roku pojadę tam na dłużej - pewnie na kilka miesiecy - i chciałbym jeszcze przed wyjazdem trochę nauczyć się gruzińskiego).

 

Mieszkam razem z bratowa ktora jest rodowita gruzinka a nauczyla sie polskiego u nas, takze ona uczy troche :) Po za tym jak sie przebywa tutaj jak ja przynajmniej 1-2 mies na rok jak ja to troche sie slowek lapie, po za tym masakra sie tego nauczyc, to jak klingonski :) Jak cos to pisz na PW, zeby tu offtopiku nie ciagnac to poducze podstawowych zwrotow, zachowania itp...  zeby nie bylo fopaux ;)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Chciałbym tylko powiedzieć, że dzisiaj spróbowałem raz jeszcze zainstalować aktualną wersję i... udało się. Jakkolwiek na przyszłość, jesli będziesz miał chwilkę czasu to byłbym wdzięczny jeśli byś się przyjrzał temu problemowi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.