Jump to content

Bugowanie komunikatow i statystyk


Recommended Posts

Witam. Buguja sie statystyki i komunikaty wyswietlane w prawym dolnym roku w hangarze. Wczoraj to zauwazylem. Nie pomoglo wylaczenie i wlaczenie gry. Dopiero reinstal modow zdal egzamin. Dzis stalo sie tak samo, ale juz wiem po czym. Po CW. Wrocilem do garazu, rozwijam okienko w prawym dolnym rogu i ono wyskakuje, natomiast jest cale szare i nie da sie tego zamknac, dopiero wejscie do przebiegu sluzby czy magazynu je zamyka. Niby nic nadzwyczajnego, ale ciagle reinstalowanie modow jest uciazliwe.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

post-8275-0-56333000-1437244702_thumb.jp

Link to comment

Witam. Buguja sie statystyki i komunikaty wyswietlane w prawym dolnym roku w hangarze. Wczoraj to zauwazylem. Nie pomoglo wylaczenie i wlaczenie gry. Dopiero reinstal modow zdal egzamin. Dzis stalo sie tak samo, ale juz wiem po czym. Po CW. Wrocilem do garazu, rozwijam okienko w prawym dolnym rogu i ono wyskakuje, natomiast jest cale szare i nie da sie tego zamknac, dopiero wejscie do przebiegu sluzby czy magazynu je zamyka. Niby nic nadzwyczajnego, ale ciagle reinstalowanie modow jest uciazliwe.

 

 

Niestety mam to samo. Po CW się tak dzieje.

 

 

Potwierdzam, w najnowszej również.

 

Problem jest w statystykach sesji i występuje tylko po cw

Jeżeli wyczyści się plik cache w folderze stat, to statystyki się zerują ,ale kanał systemowy znowu działa

C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.9.9\scripts\client\mods\stat

Edited by jacekmikrus
  • Upvote 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.