Jump to content

[WoWS] Problem powodowany przez paczkę modów (każda wersja, łącznie z najnowszą)


Recommended Posts

Witajcie, zauważyłem że po zainstalowaniu paczki modów do World of Warships, przestałem mieć możliwość wyświetlenia w grze kursora myszy (domyślnie tak jak w WoT, czyli "ctrl")...  Odinstalowanie paczki całkowicie niestety nie naprawia u mnie tego problemu, jedynie reinstall klienta... Ktoś zauważył to samo u siebie? Jakieś pomysły jak to uzdrowić?

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Administrator

Jeszcze dodam,spadek fps-ów, szczególnie w chwili pojawienia się wrogiego okrętu,(fps pokazuje stabilnie 50-60,ping w normie bez lagowania).Grafika zwalnia-klatka na klatke skaczę,wywaliłem fale było to samo.Ostatni log w pythonie bez fal.Czas do pracy się wybrać.

 

Potrzebuje najbardziej log inf inaczej nie ma szans sprawdzic.

Link to comment
  • 1 month later...

mam to samo i nie wiem o co chodzi, z tym że:

- albo nie mam kursora na "mapie" grając lotniskowcem,

- albo nie mogę zaznaczyć ostrzału eskadry dla działek plot - ctrl+lpm, grając każdym innym okrętem

Rozwiązaniem jest usuniecie z głównego katalogu gry folderu "preferences". Gra stworzy automatycznie nowy i zrestartuje ustawienia gry co naprawia problem i przywraca kursor ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.