Jump to content

celownik Mjölnir


Recommended Posts

Poproszę, aby w aktualizacjach uwzględniono celownik Mjölnir od _Kriegstreiber_, którego już nie widuję w paczkach i muszę dodawać osobno. Na pewno nie tylko mnie ten celownik interesuje :) obecna jego wersja to 0.9.9.01 (na popularnym polskim blogu)

Link to comment
  • Administrator

Witam

 

Jeżeli mogę pomóc to dobrze działającą wersję tego celownika w trzech wersjach językowych do patcha 9.9 znajdziesz Aslain na stronie klanu Level-Up http://klanlevelup.opx.pl/cel.html.

 

Jak by miał być to kłopot to z góry przepraszam :)

 

Jeden_cios

 

Dzieki, zaraz je przetestuje.

 

edit: Prawie dziala dobrze, ale pokazuje niektore elementy niepoprawnie, np. zoom, albo taka linia na ekranie celownika ma milimetrowa wielkosc kiedy w oryginalnym miala normalna.

Link to comment

Witam

 

No cóż nie można mieć wszystkiego :). Wielokrotności zoomu nie uruchomiłem to fakt, można ten element jak ktoś stosuje uruchomić w P-Mod lub w innym Zoom Indicatorze. Celownik od patcha 9.6 nie jest już rozwijany i welka szkoda bo to naprawdę dobry celownik z wbudowanym miernikiem grubości pancerza obok celownika Harpoon. Linia na ekranie celownika.............hmm trudno zabierac mi tu głos ponieważ pliki są oryginalne z w/w patcha 9.6 i nic w nich nie bylo zmieniane. Nie działające pliki usunąłem jak Damage Indicator, Battle Timer, crosshair_strategic który powodował brak widoczności (obraz czarny). 

W każdym razie mnie osobiście celownik w tej postaci dobrze służy :).

 

Pozdrawiam

Jeden_cios

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.