Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

Sign in to follow this  
Followers 0
Aslain

Jak zgłosić problem

1 post in this topic

ZGŁASZANIE BŁĘDÓW:

 

Najwięcej problemów instalacji powodują antywirusy, upewnij się że go wyłączyłeś na czas instalowania modów, ew. dodaj modpack do białej listy.

 

rlwG68z.jpg

 

KFFKHz8.jpg

 

Aby zgłosić błąd lub problem należy utworzyć w tym dziale nowy temat:

 

- w którym należy opisać swój problem jak najdokładniej

- napisać jak często występuje, w jakich typach bitew, i na jakim czołgu i mapie
- Uruchom specjalną aplikację: >> Aslains_WoWs_Logs_Archiver.exe << (znajduje się we folderze z grą), utworzy ona plik z logami Aslains_WoWs_Logs.zip, załącz ten plik do swojego tematu z problemem, jest to pozycja obowiązkowa !!! Nie potrzeba mi innych logów, tylko ten jeden konkretny plik zip ! Aslains_WoWs_Logs.zip tworzony jest w katalogu z grą, pod nazwą Aslains_Modpack
- w miare możliwości załączyć też obrazki z gry, przedstawiające problem


Uwaga

  • Zgłoszenia ograniczające się do "Po zainstalowaniu modpacka gra nie działa", albo "twój mod nie działa od czasu ostatniej aktualizacji" są niepoprawne i nie będa w brane pod uwage, gdyż nie zawierają wymaganych informacji.
  • Bez załączonych plików logów nie będę w stanie sprawnie sprawdzić problemu, i szansa na uzyskanie pomocy obniży się ekspotencjonalnie.
  • Jeśli problem został rozwiązany prosze o tym napisać, dodając info co pomogło
  • Jeżeli z jakiegoś powodu uszkodziłeś oryginalne pliki gry, można spróbować je odzyskać przez uruchomienie launchera ze specjalna funkcją, która pobierze uszkodzone pliki na nowo.
  • należy założyć nowy temat, a nie klikać na guzik moderatora do zgłaszania niepoprawnych postów.
0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0