Jump to content

Brak textur?


Recommended Posts

  • Administrator

Zobacz moze bez jakichs modow zmieniajacych/wlywajacych na grafike - wszelkie No Fogi itp.

 

Sprawdz ustawienia grafiki w grze :) Na wszelki wypadek, byc moze cos tam wplywa niekorzystnie na jakis mod.

 

Wgralem na swojego WoT te same mody co Ty i nie bylo umnie problemow.

Link to comment

Czasami pomaga reinstal, bo kilka razy już robiłem reinstala i po pierwszy uruchomieniu Wota wszystko jest spoko, ale za 2 razem jak już włączysz wota to mam to samo. Reinstaluje mody i wywalam te zbędne, które nic większego nie dają i sprawdzę jeszcze raz :)

Link to comment

Nie mam pojęcia co jest grane, reinstaluję paczki czyszczę wszystko za każdym razem i zawsze to samo, a w tej paczce zostały mi już kilka najpotrzebniejszych modów, czyli mam teraz 40 m modów z 200 :D

Link to comment

Po reinstalowaniu modów i wgraniu hitzone'ów chociaż czołgi normalnie wyglądają.
Sprawdzę jeszcze czy z sterownikami wszystko spoko i dam znać.

 

@Edit:

https://www.youtube.com/watch?v=_GgZSGzgXg4
 

Tutaj jest dokładnie to samo, też mam kartę amd to może dlatego, także albo to wina jakiś aktualizacji albo sterów.

 

@Edit2:
Po aktualizacji sterów i zmianie client'a na SD i HD to samo. 
Spróbuję ręcznie jeszcze sterowniki wgrać.
Jak problem się rozwiąże dam znać.

Edited by Arhard
Link to comment

Po 2 dniach szukania i robienia znalazłem to czego szukałem :P
Problem nie leżał w modach, ale w samej grze, od najnowszego patcha w WoT znowu karty AMD zaczęły mieć problemy, może i też pomogła aktualizacja sterowników ale przyczyna była w tym:
 

post-8600-0-59209700-1439830859_thumb.jp

 

Także temat do zamknięcia :)

I grafika w końcu wygląda normalnie a nie jak tak:

post-8600-0-91444100-1439830780_thumb.jp

Edited by Arhard
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.