Jump to content

wyrzuca z gry


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Spróbuję i dam znać.

 

O ile we wcześniejszych wersjach widziałem ten MOD to w nowej paczce go nie widzę ? Chyba że źle patrzę ? Możesz podpowiedzieć w jakiej sekcji powinien się znajdować ?

Edited by czarny
Link to comment

Używałem nowszej paczki i dopiero później doczytałem że to wywaliłeś.

Póki co działa, dzięki. Natomiast losowo pojawia się problem z modem pokazującym kierunek i odległość czołgu przeciwnika (chyba Focus Mod). Po wejściu do kolejnej gry pokazują się strzałki z gry poprzedniej. 

Link to comment

heyjka a ja mam inny problem wpisze go tutaj po zmianie jaka pisales o woim modpacku mam tak co jakis czas musze reset gry robic bo jak wychodzi do garazu to mam sam czolg bez niczego tz. jest garaz jest czolg niema ikonek z czolgami nic nie dziala wiec robie restart gry ctrl-Esc i z pozycji pulpitu zamykam gre i odpalam jeszcze raz po wlaczeniu jest ok ale co jakis czas tak jest.Masz moze jakis pomysl na to??

Link to comment
  • 5 months later...

Mam komunikat windowsa , że sterownik karty graficznej przestał działać i odzyskał sprawność. Wcześniej takich komunikatów nie miałem, nie instalowałem żadnych aktualizacji systemowych.

 

Dzisiaj będę sprawdzał  sprzęt, całkiem możliwe że to wina sprzętowa. 

Link to comment

Tak jak podejrzewałem "6 zmysł". Zawsze mnie wywalało jak podjeżdżałem blisko wroga.  

Zainstalowałem jeszcze raz paczkę i odznaczyłem opcje dotyczące 6 zmysłu. Póki co problem się nie pojawił  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.