Jump to content

Celownik - kolor


tomash

Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie celowników. Od dłuższego czasu korzystam z celownika "Damoclesa" ostatnio podczas zmiany wersji gry oczekując na paczkę Aslaina napotkałem w innej małą modyfikację otóż kółko tegoż celownika miało inny kolor, pomyślałem że wyciągnę sobie ten celownik z tej paczki (kolor bardzo mi podpasował) niestety po wklejeniu samego celownika nic się nie zmieniło. Gdzie tkwi tajemnica koloru w celownikach czy może mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie.

Link to comment

Przepraszam za post pod postem ale ogarnąłem temat. Nie chodziło o sam kolor celownika ale o wskaźnik penetracji (dodatkowy mod) razem z celownikiem to wyciągnełem i chcę pokazać jak to wygląda :

 

en8sr594hclg_t.jpg

 

Kolor kółka zmienia się kiedy celujemy w pojazd i mamy szansę na przebicie, normalnie jest fioletowy ;)

Pomoc więc już mi nie jest potrzebna a temat do zamknięcia lub usunięcia

Edited by tomash
Link to comment

Skoro rozwiązałem to opisałem żeby każdy wiedział o co mi chodziło. Czy takiej opcji nie da rady dodać w Twoim modpacku ? Nie wiem czy wiesz o jaki mod mi chodzi.., ja sam nie wiem ale w paczce Jovego jest to opcja dodatkowa, instalujesz i działa z każdym celownikiem. Nie chcę Ci dodawać roboty bo na pewno masz jej sporo ale w chwili wolnej pomyśl, chyba że już kiedyś tego próbowałeś.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.