Jump to content

SafeShot


Recommended Posts

Proponuje dodanie do instalatora modu "SafeShot".

 

SafeShot - Mod ten posiada dwie interesujące funkcje. Pierwsza z nich blokuje możliwość strzelania do sojuszników, druga z opcji nie pozwala strzelić przez 1,5 sek we wrak czołgu który właśnie został zniszczony - Koniec ze strzałami w trupy. Obie opcje możliwe do edycji. W przypadku gdy sojusznik wjedzie Ci pod celownik i oddasz strzał zostanie on zablokowany a on poinformowany o tym że zasłania Ci cel. Jeżeli bardzo chcesz uszkodzić swojego sojusznika, podczas strzelania przytrzymaj klawisz ALT, pozwoli to na oddanie strzału do swojego czołgu.

 

Znalazłem mod w wersji rosyjskiej -> >>klik<<

Link to comment

Mod jest w paczce, niemalze od poczatku jej istnienia. :D

 

Zgadza się, teraz zauważyłem, że w opisie piszę nie tylko "1,5s blokada strzelania w zniszczone czołgi", ale również jest napisane "w swoje czołgi".

Moje gapiostwo, ale proponuje poprawić opis na bardziej czytelny, bardziej opisowy niż jest teraz.

Link to comment
  • Administrator

Zgadza się, teraz zauważyłem, że w opisie piszę nie tylko "1,5s blokada strzelania w zniszczone czołgi", ale również jest napisane "w swoje czołgi".

Moje gapiostwo, ale proponuje poprawić opis na bardziej czytelny, bardziej opisowy niż jest teraz.

 

mozliwe ze rozbuduje to o dodatkowe opcje, bedzie do wyboru czy w swoje, czy inne itp.

Link to comment

mozliwe ze rozbuduje to o dodatkowe opcje, bedzie do wyboru czy w swoje, czy inne itp.

 

Było by super i czytelniej, a co do opisu można dodać, że gdy chcemy bardzo strzelić w "swojego" to podczas strzelania przytrzymujemy klawisz ALT.

A ja tym czasem pobieram najnowszą wersję i instaluje w końcu upragniony "SafeShot".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.