Jump to content

Wielkie spadki FPS


Recommended Posts

Witam ,  Mam taki problem iż gdy gralem na paczce innej osoby mialem po 50 - 60 fps czyli norma , zainstalowalem twoja paczke w niej raptem 4 - 5 modow moze 6 a fpsy z 35 do 10 mi skacze wiec wiadomo ze sien ie da grac . Zalezy mi na pomocy bo twoja paczka jest fajna i nie chce innej instalowac . 

 

Załączam pliki tak że prosze o pomoc . Z gory dziekuje i pozdrawiam

python.log

_Aslain_logs.zip

xvm.log

Link to comment
  • 2 months later...

Witam ,  Mam taki problem iż gdy gralem na paczce innej osoby mialem po 50 - 60 fps czyli norma , zainstalowalem twoja paczke w niej raptem 4 - 5 modow moze 6 a fpsy z 35 do 10 mi skacze wiec wiadomo ze sien ie da grac . Zalezy mi na pomocy bo twoja paczka jest fajna i nie chce innej instalowac . 

 

Załączam pliki tak że prosze o pomoc . Z gory dziekuje i pozdrawiam

Witaj!

Miałem to samo po paczce modów 9.12.13 mianowicie powodował to mod z czasami przeładowania dział, powróciłem do paczki 9.12.12 i zainstalowałem przeładowanie "animowany okrąg". Dodam tylko że wszystko inne pozostało bez zmian, zmieniłem tylko moda "czasy przeładowania dział", nie wiem dlaczego animowany okrąg nie jest dostępny w 9.12.13 on był najlepszy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.