Jump to content

Edycja plików markers


Recommended Posts

Witam,

 

Od dłuższego czasu walczę z próbą ustawienia markerów nad czołgami. Konkretnie chcę zachować standardową wotowską czcionkę, kolory i kontury bezpośrednio nad czołgami, a zarazem dodać opcje wyświetlania WN8 obok hp czołgów. 

 

Niestety aby dodać WN8 muszę zmienić:

 

"useStandardMarkers": true,

 

na 

 

"useStandardMarkers": false,

 

Niestety z automatu skutkuje to zmianą na OTM Aslain.

 

Czy jest jakaś możliwość edycji markerów tak aby zachować oryginalne wotowskie (lub podobne) czcionki, ikonki, kolory nad czołgami, i mieć możliwość dodania:

 

{
 "alpha": 100,
 "color": "{{c:wn8}}",
 "font": { "align": "center", "bold": false, "italic": false, "name": "$FieldFont", "size": 13 },
 "format": "{{wn8}}",
 "name": "wn8",
 "shadow": { "alpha": 100, "angle": 90, "color": "0x000000", "distance": 0, "size": 6, "strength": 200 },
 "visible": true,
 "x": 0,
 "y": -52
},
 
Próbowałem już podmiany wszystkich plików markerów na oryginalne xvm - mogę wtedy dodać wn8, natomiast dochodzi wtedy do niechcianych zmian w kolorach zadanych uszkodzeń i innych.
Edited by kasak25
Link to comment

Albo inaczej - czy wie ktoś gdzie znajduję się linijka odpowiadająca za markery nad czołgami, tzn gdy zmieniam "useStandardMarkers" na false, to gdzie jest plik i linijka odpowiadająca za podanie ścieżki do markerów Aslainowych ? Jeżeli dobrze rozumiem to można by podmienić Aslainowe markery na jakieś inne podobne do domyślnych wotowskich ?

 

Jeżeli ktoś coś wie to będę wdzięczny za pomoc :)

Link to comment

Dotąd i tak korzystałem z Twojej paczki z opcją oryginalnych markerów WOTowskich. Teraz z oryginalnego xvm pobrałem tylko pliki markers które podmieniłem z Twoimi markerami, teraz tylko zmieniam kolory i dodam opcję wn8. A cała reszta modów jest z Twojej paczki bez zmian. Jak już ułożę sobie markery tak jak potrzebuję to będę miał paczkę idealną.

 

I w tym miejscu moje wielkie podziękowanie za wysiłek jaki wkładasz w tworzenie tej paczki, nie wyobrażam sobie WOTa bez Aslaina :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.