Jump to content

WoWs - Polskie Głosy Załogi ! 0.5.0.3


vito74m

Recommended Posts

VITAM


************************************************************************************************************************************************************************


*** Modyfikacja przeznaczona dla dorosłych graczy ! - niektóre komentarze załogi mogą być odebrane jako wulgarne (bo takie są) ***


************************************************************************************************************************************************************************


Tym razem podjąłem próbę nagrania polskich głosów dla załogi naszych okrętów.


Zamienione zostały WSZYSTKIE nagrania które są odtwarzane gdy wchodzimy w interakcję z okrętami wroga...


Musicie mi jednak wybaczyć, ale mimo wkładania emocji w nagrywanie sampli, w samej grze nie jest to odczuwalne jako realnie wyrażane emocje w sytuacji bitwy morskiej... 


Mimo wszystko myślę, że jest OK.


Przyzwyczajenie robi swoje, więc trzeba chwilę pograć by się "wczuć" w nowe głosySmile_Default.gif


---------


Niestety w (wwise) co bym nie robił jakość FX audio w grze zostaje bez zmian, lub są znikome.


Aktualnie nie wiem gdzie jest odpowiedzialny plik za te ustawienia w grze....


---------


Sama modyfikacja działa OK i jest przetestowana na aktualnej wer. gry.


Głosy Załogi w opcjach audio proponuję POGŁOŚNIĆ o jakieś 25% !!!


---------


UPDATE 1v1 - Zmieniono jeden komunikat torpedowy.


Naprawiono błędny komunikat o zatopieniu sojuszniczego lotniskowca, gdy zatopiony zostaje lotniskowiec wroga...


---------


INSTALACJA


Przed skopiowaniem modyfikacji proszę z katalogu "RES" skopiować CAŁY folder "AUDIO" do "res_mods/0.5.0.3


a dopiero po tej operacji wklejamy modyfikację... Jeśli folder audio już wcześniej był kopiowany, ta czynność jest zbędna, 


wtedy od razu wklejamy modyfikację.


----------


Miłego testowania


**********************************************


***  POBIERZ  ***


**********************************************


Edited by vito74m
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.