Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

vito74m

WoWs - Polskie Głosy Załogi ! 0.5.0.3

3 posts in this topic

VITAM

************************************************************************************************************************************************************************

*** Modyfikacja przeznaczona dla dorosłych graczy ! - niektóre komentarze załogi mogą być odebrane jako wulgarne (bo takie są) ***

************************************************************************************************************************************************************************

Tym razem podjąłem próbę nagrania polskich głosów dla załogi naszych okrętów.

Zamienione zostały WSZYSTKIE nagrania które są odtwarzane gdy wchodzimy w interakcję z okrętami wroga...

Musicie mi jednak wybaczyć, ale mimo wkładania emocji w nagrywanie sampli, w samej grze nie jest to odczuwalne jako realnie wyrażane emocje w sytuacji bitwy morskiej... 

Mimo wszystko myślę, że jest OK.

Przyzwyczajenie robi swoje, więc trzeba chwilę pograć by się "wczuć" w nowe głosySmile_Default.gif

---------

Niestety w (wwise) co bym nie robił jakość FX audio w grze zostaje bez zmian, lub są znikome.

Aktualnie nie wiem gdzie jest odpowiedzialny plik za te ustawienia w grze....

---------

Sama modyfikacja działa OK i jest przetestowana na aktualnej wer. gry.

Głosy Załogi w opcjach audio proponuję POGŁOŚNIĆ o jakieś 25% !!!

---------

UPDATE 1v1 - Zmieniono jeden komunikat torpedowy.

Naprawiono błędny komunikat o zatopieniu sojuszniczego lotniskowca, gdy zatopiony zostaje lotniskowiec wroga...

---------

INSTALACJA

Przed skopiowaniem modyfikacji proszę z katalogu "RES" skopiować CAŁY folder "AUDIO" do "res_mods/0.5.0.3

a dopiero po tej operacji wklejamy modyfikację... Jeśli folder audio już wcześniej był kopiowany, ta czynność jest zbędna, 

wtedy od razu wklejamy modyfikację.

----------

Miłego testowania

***  POBIERZ  ***

Edited by vito74m
0

Mógłbyś wstawić sample w mp3 by można było zobaczyć przed instalacją, czy komuś odpowiada taki podkład?

[EDIT]

Nieaktualne. Zauważyłem, że sample są w instalatorze.

PS. Podrzuciłem pewien pomysł dotyczący większej przejrzystości instalatora.

Edited by wingerman
0

Ja mam audio przez kino domowe i jest różnica w odgłasach dział,w WoT-ie jak arta z haubicy walnie :D Nie żebym się chwalił jal masz opcję pod wieże się podpiąć to usłyszysz różnicę

0