Jump to content

Unieruchamianie artylerii


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z artylerią po ostatniej aktualizacji. W wielu bitwach, po jakimś czasie artyleria mi się blokuje. Nie można pojechać do przodu ani do tyłu. Jedyne co można, to się obracać.

Dodatkowo, gdy już arta jest unieruchomiona, podczas celowania we wrogi czołg, nie podświetla się jego kontur. Nie mogę też podawać wtedy komend przy użyciu przycisku Z, a gdy wcisnę Ctrl nie mogę ruszać kursorem po ekranie (to znaczy lekko wychyla się ze środka ekranu, ale momentalnie tam wraca).

 

Z tego co widzę - podczas gry bez modów - problemu nie ma.

Z góry dziękówa za pomoc.

Pozdro.

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Niestety, wyłączyłem mody, które wskazałeś, ale problem nie zniknął.
Gram amerykańskimi artami: M44, M12, M40/43. Blokada ma miejsce na każdym modelu.

Dodam tylko, że wyczyściłem folder dlc_cache i zresetowałem ustawienia. Zawsze instaluję mody czystą instalacją.

 

 

W tym paczu ogólnie jest arta zbugowana miedzy innymi celownik dziwnie łazi jest to od WG i w nastepnych dniach powinnien wejsc micro patch.

O tym celowniku, to w ogóle nie chciałem wspominać. Zauważyłem, że celownik się rozpierdziela m. in. przy wciskaniu Ctrl.

Oby ten mikro patch wyszedł, bo odechciewa się grać.

Link to comment

ja mam to samo w wersji 7 nie bylo tego a teraz  znoe  w 9  arta  sie nei rusza jak i nie tylko ona  kazdy czolg jak mam dluzej niz minute na snajperskim  omg  coraz gorzej ktos sie stara ia na ospier... robi aby szybko i nie rozumie po co coiagle  updejty zrob raz a pozadnie

  • Downvote 1
Link to comment

Problemu już dziś nie uświadczyłem. Jedyne co zdążyłem zrobić to wyłączyć safe shot'a. Ale pewnie nie dowiemy się, czy to właśnie to, czy dzisiejszy patch.

Dzięki za pomoc. No i słowa uznania dla CIebie za całokształt roboty.

 

Pozdro.

Jakby co to wrócę z tematem :)

Link to comment
  • Administrator

ja mam to samo w wersji 7 nie bylo tego a teraz  znoe  w 9  arta  sie nei rusza jak i nie tylko ona  kazdy czolg jak mam dluzej niz minute na snajperskim  omg  coraz gorzej ktos sie stara ia na ospier... robi aby szybko i nie rozumie po co coiagle  updejty zrob raz a pozadnie

 

Masz jakis problem do mnie?

Link to comment

Ja miałem ten problem od początku w 9.12 - doszło do tego, że nawet TD mi się blokowały. Wywaliłem wszystkie mody, a po wyjściu micropatcha znów zainstalowałem. Bug powrócił już w pierwszej bitwie artą, na innych czołgach nie sprawdzałem. Wywaliłem Battle Assistant, w kolejnych 10 bitwach SPG wszystko było OK. Wygląda więc, że przynajmniej w moim przypadku ten mod generował problem. Spróbuję jeszcze dziś albo jutro całego klienta przeinstalować i wtedy zobaczymy.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Administrator

Modyfikacje w konfiguracji BattleAssistant 1.3.3 + SafeShot v0.5 lub BattleAssistant 1.3.3 + SafeShot_RN powodowały mrożenie artylerii. Dopiero konfiguracja BattleAssistant 1.3.3 + SafeShot by DarkKnightMix wyeliminowała ten problem.

 

Super, niech ktos jeszcze potwierdzi. Skad wziales DarkKnighta? Tyle ze jutro 9.13, i karuzela problemow zacznie sie od nowa :(

 

Aktualnie w paczce jest SafeShot Extended od Ekspointa. Czy on robi problemy?

Link to comment

Sprawdzilem ten DarkKNight to jest to samo co ja mam w paczce, Czyli SS Extended, DarkKnightMix = Eksopoint :)

************************************************************************************************************************************************************

Całkiem możliwe że to ten sam moderator

 

Odszukałem tą strone link do niej http://wot-fan.com/load/raznoe/otkljuchenie_sluchajnoj_strelby_po_trupam_i_sojuznikam/5-1-0-601

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.