Jump to content

Zoom nie działa


Recommended Posts

Nie działa zoom, podobnie NoScroll. Dynamiczna Kamera musi być wyłączona w grze, ponieważ po instalacji najnowszej wersji modów z instalatora v9.12.12, jest efekt po wystrzeleniu oraz ruchu lufą w trybie snajperskim podczas zatrzymania czołgu (bujanie przód-tył). Dodam, że instalowałem najnowszą wersję przed 15 minutami.

Link to comment

Zainstalowałem najnowszą paczkę, a jako że 13-tka to pechowa liczba, więc i błędy w niej nadal występują. Co do konkretów, błąd jest w tym nowym zoomie, ja zainstalowałem zbliżenie x16, i choć przybliża tak jak należy to w momencie powrotu do normalnego widoku lufa automatycznie zmienia swoje położenie. Gdy wychodzę z trybu zoom wieżyczka obraca się o ok 15 '  przechodząc w zupełnie inne miejsce niż to, na które patrzyłem przez zoom-a. wcześniejsze wersje innych moderów były znacznie lepsze. 

 

Ps. Goharu już zaktualizował skórki pod 12

 I tak przy okazji, nie dałoby rady dodać ustawienia odnośnie standardowej/poprawionej grafiki oraz efektu gąsienic ? bo za każdym razem muszę to poprawiać w grze a wolałbym już mieć to z głowy.

Pozdrawiam

Edited by moduser
Link to comment
  • Administrator

Zmienianie pozycji celownika po przejsciu miedzy arcade/sniper jest wkurzajace to prawda, jestem w kontakcie z autorem moda i pytam go co sie dzieje, ale poki co odpisuje mi ze on nic nie zmienial takiego zeby to sie dzialo. Czekam na najnowsza odpowiedz i dam znac, ew. napisze w changelogu ze cos zmieniono/naprawiono.

 

Dzieki za cynk o Goharu.

 

Nie rozumiem co masz na mysli z ta grafika standard/poprawiona, co mialbym dodac?

Link to comment

Chodzi mi o to, że jeśli instaluje tak jak jest zalecane, a więc resetując wcześniejsze ustawienia to automatycznie w zakładce grafika> szczegóły (w WoT) domyślnie ustawia się grafika "poprawiona" zamiast "standardowa" co wiadomo zmniejsza FPS-y zwłaszcza na kalkulatorach, podobnie jest z "efektem gąsienic"

Link to comment

Dzieki, w jakim oddaleniu kamery konczysz poprzednia bitwe? Czy nowa bitwa zaczyna sie od takiego oddalenia w jakim zostawiles czolg na poprzedniej bitwie?

 

 

Na jakim bym nie kończył i tak wraca do takiego bliskiego oddalenia w kolejnej bitwie ;) No właśnie nie nie i w ty tkwi problem, bo to trochę irytujące ;p

 

 

Kurcze te logi sa stare, skasuj ten zip, i zalacz jak mozesz logi ktore sa w osobnych plikach (nie zip). One beda najnowsze.

 

 

Już wrzucam :)

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

Sprawdzalem, i faktycznie dawne paczki inaczej ustawialy pozycje na starcie bitwy, jesli wybralo sie np. 500m to zaczynalo sie bitwe z takim wiekszym oddaleniem (to nie bylo celowe - przypadek, nie chcialem zeby tak bylo). Zoom out ma na celu pozwolic na oddalenie kamery, ale juz startowanie z oddaleniem niekoniecznie :) Ostatnia paczka ktora tak robila to .11.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.