Jump to content

Złoto do WoT w Kolporter


Recommended Posts

Hej, ostatnio w galerii jak przechodziłem obok salonu Kolporter widziałem jakieś plakaty że można kupić w takim salonie złoto do WoT, moje pytanie brzmi : czy taki kod trzeba gdzieś jeszcze rejestrować czy to "prosto do gry" bo nie miałem czasu zapytać na miejscu. z góry dzięki za odpowiedzi

Link to comment

 

Czy złoto, czołgi premium lub kody bonusowe można zakupić poza sklepem premium Wargaming.net? Zawartość premium

Sklep premium to jedyne obsługiwane źródło złota oraz innej zawartości premium. Znajduje się on na oficjalnym portalu WoT/WoWp (https://eu.wargaming.net/shop/). Gwarantujemy, że złoto zakupione w tym sklepie poprzez naszych zewnętrznych partnerów jest w 100% bezpieczne, a ponadto służymy pomocą w razie problemów dotyczących transakcji (niezaksięgowanie płatności, brakujące złoto itp.).

 

 

 

 

Nie zalecamy kupowania złota lub innej zawartości premium dla naszych gier z innych źródeł, które nie są i nigdy nie będą autoryzowane przez Wargaming.net. Tego typu strony internetowe są zazwyczaj prowadzone przez oszustów, którzy próbują wyłudzić od graczy dane konta lub namówić do kupna nieautoryzowanej przez nas zawartości. Takie transakcje mogą zakończyć się blokadą konta.

 

 

 

 

Wynika z tego jasno że kupujesz na własne ryzyko, poza tym co złoto z Kolportera ma do paczki modów i po co zakładasz kolejny taki sam teman na następnym forum?

Link to comment

Hej, ostatnio w galerii jak przechodziłem obok salonu Kolporter widziałem jakieś plakaty że można kupić w takim salonie złoto do WoT, moje pytanie brzmi : czy taki kod trzeba gdzieś jeszcze rejestrować czy to "prosto do gry" bo nie miałem czasu zapytać na miejscu. z góry dzięki za odpowiedzi

Wracając do tematu. Według mnie nie warto ryzykować, lepiej kupić złoto za pomocą sprawdzonej metody.

Link to comment

Well, jeśli chodzi o karty z kodami to czemu nie...Np. u mnie (Uk) w sklepach sieciowych Game można takie kupić , jest to karta z kodem, który wklepujesz na stronce WoT jak każdy kod promocyjny . 

Jeśli chodzi o karty z kodami to tak, nie ma żadnych przeciwwskazań, ale autor nie określił jasno w jakiej formie do nabycia jest ten kod. 

Link to comment

Jeśli chodzi o karty z kodami to tak, nie ma żadnych przeciwwskazań, ale autor nie określił jasno w jakiej formie do nabycia jest ten kod.

 

Widzę,dlatego też napisałam ,że jeśli chodzi o karty to czemu nie:P 

Może autor rozwieje wątpliwości czy o taką formę chodzi. Jeśli zaś nie o karty...to raczej grozi ban:P 

Link to comment
  • 4 months later...

dodam w tym temacie bo chodzi o KOLPORTERA...

 

teraz maja cos takiego jak kody SEDOC

1. kupujesz kod doładowywujący WOTa w kolporterze (1000,2500,5500,7500 golda)

2, wchodzisz na www.sedoc.pl i tam wklepujesz ten kupiony kod z wydruku

3. generuja ci kod, który wklepujesz u siebie na koncie w Wocie

4. i masz złoto na koncie

sprawdzone osobiscie i działa :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.