Jump to content

Aslain's XVM Mod + ModPack Installer v9.13.08


Recommended Posts

Witam moim problemem jest instalator, gdy pobieranie zostało ukończone próbuje włączyć instalke nagle pokazuje się okno Windows-a oraz informacja "Ta aplikacja nie będzie działać na twoim komputerze" Dodałem instalke do antywirusa, kombinowałem ze zgodnością, uruchomiłem plik jak administrator niestety nic nie pomaga proszę o pomoc !!! 

 

Procesor: Intel® Celeron® CPU N2840 @2.16GHz, 2.16GHz
Pamieć (RAM): 4,00 GB 
Typ Systemu: 64-bitowy system operacyjny, procesor x64
Windows 10 Home
 

post-10698-0-94588900-1450653892_thumb.j

Edited by xalin
Link to comment

Ja czasem mam ten sam problem.

Niestety rozwiązania nie znalazłem.

 

Ale do rzeczy co się dokładnie dziej:

 

- systemowy antywirus WIN-10 blokuje plik i czasem nie mogę go otworzyć wogóle (okno systemowe o poważnym zagrożeniu)i nie ma zadnej mozliwości otwarciaa w folderze pobrń pokazuje mi że plik jest zapisany w taki sposób (Eksport_2015-12-08_125947.asx), czekam do wydania następnej aktualizacji i już mogę otworzyć ale na własną odpowiedzialnośc. Pokazuje mi okno systemowe o potencjalnym zagrożeniu ale jest opcja otwarcia z ryzykiem zagrożenia.

 

Nie wiem czy to jest związane z modami czy raczej w danym czasie z przeglądarka, sam jestem tego ciekawy.

Link to comment

Problem rozwiązany. Powodem był błąd rejestru w systemie Windows, podczas ściągania pliku Windows najwyraźniej uznał ze to jest jakaś aktualizacja lub coś podobnego i dlatego nie mogłem uruchomić tego moda.... 

 

 

P.s Dla innych użytkowników nie polecam zabawy w edytorze rejestru  ponieważ możecie uszkodzić swój sprzęt lub po prostu może on przestać działać..

Edited by xalin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.