Jump to content

nowe mody


Recommended Posts

Witam, Aslain czy poszerzył byś swoją paczkę o następujące mody ?

 

1. Visible Rail Wagons (http://www.mywotmods.com/en/mods/other/item/8-visible-rail-wagons), wg mnie dużo lepsze kolorowanie wagonów niż te z paczki 

 

2. Vehicle exp. Extended (http://goxwot.blogspot.com/2015/09/910-vehicle-exp-extended.html), fajny mod wiem że był w paczce kiedyś i jest w 9.12 ale mam go zainstalowanego i niema żadnych problemów nie sypie nic, ładnie wyświetla nowe czołgi itp :P

 

3. opcję PMOD która pozwala w czasie walki otrzymywać info z wynikami trwających bitew (wygrana/przegrana), oraz możliwość wyboru skinów do tego (jest ich tam parę), w sumie mógłbym porobić SS każdego z tych skinów i podesłać ci bo i tak masz mnóstwo roboty; wiem że pisałem o tej opcji kiedyś ale tak mi się przypomniało a kilka wersji już przeszło   :)

 

4. na koniec tak z innej beczki: czy można dodać inny albo zmienić config: Gun Constraints (0.9.13\gui\scaleform\GunConstraints.xml) ponieważ ten co jest w paczce jest w pewien sposób skalowany i nie odzwierciedla rzeczywistych wychyłów tz. wychyły są szersze niż to co widać, natomiast mi chodzi oto  by wychyły były takie jak widzimy na ekranie ponieważ dużo to ułatwia grę gdy widzimy czy sięgniemy w dane miejsce czy nie; mam nadzieję że zrozumiałeś :D i dodaję plik tego configa

 

GunConstraints.xml

Link to comment
  • Administrator
Witam,

 

1. Moge dodac, to akurat nie problem.

2. Testowalem ten mod ze znajomym, w 9.13 zle pokazuje ze np. cos jest do wybadania kiedy naprawde nie jest, wiec usunąłem az spoter tego nie sprawdzi (jesli wciaz dziala bo nie widzialem zeby jakikolwiek ze swoim modow zaktualizowal do 9.13).

3. Ostatnio chcialem to zrobic, ale jakos nie dzialalo, pewnie rozne skiny itp., nie wglebialem sie w pmoda i te sprawy, nie wiem jak to dziala do konca, ale pewnie bedzie konflikt z kolorowymi komunikatami czata od YasenKrasen

4. Testowalem to wlasnie, i nie wiem z czym tam masz problem, zarowno moje konfigi, jak i ten ktory zapodales dzialaja mi poprawnie, wiec nie widze sensu zmieniac :)

 

A.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.