Jump to content

Problem z wyświetlaniem statystyk


Recommended Posts

Krawatek bez urazy,bez tego nie zagrasz?To jest tylko  pokazany całokształt z tym różnie bywa,dlatego co 2 tygodnie przedłużasz się na XVM-ie,to są  "prawdziwe" staty,każdy ma pod 9 wyświetlanie swoich statystyk a po wycelowanie w każdego gracza + 0 jego.Po 11 k bitew,się o tym dowiedziałem,szczerze mając 4  nacje na 6 i 7 tierze (każdy typ),mając 49 % z win8 około 1000 miałbym od nowa grać?W bitwie najlepsze jest jak się dowiaduje że jestem noobem itp od  zielonych wierzących w xvm,kiedy ja go zdejmuję-bezcenne KIlled by noob

Link to comment

Brakuje wymaganych czcionek w systemie. Sproboj zainstalowac je z paczki czcionek w dziale pobierania. Aczkolwiek nie wiem czy tam beda wszystkie bo Windows10 pozbyl sie ich czesci, a sa potrzebne tez. Te standardowe jak Calibri itp.

 

Tak! Brakowało czcionek, wszystko działa, bardzo dziękuję za szybką pomoc! :)

 

 

 

Krawatek bez urazy,bez tego nie zagrasz?To jest tylko  pokazany całokształt z tym różnie bywa,dlatego co 2 tygodnie przedłużasz się na XVM-ie,to są  "prawdziwe" staty,każdy ma pod 9 wyświetlanie swoich statystyk a po wycelowanie w każdego gracza + 0 jego.Po 11 k bitew,się o tym dowiedziałem,szczerze mając 4  nacje na 6 i 7 tierze (każdy typ),mając 49 % z win8 około 1000 miałbym od nowa grać?W bitwie najlepsze jest jak się dowiaduje że jestem noobem itp od  zielonych wierzących w xvm,kiedy ja go zdejmuję-bezcenne KIlled by noob

 

Ale ja przecież nigdzie nie powiedziałem że nie mogę bez tego grać. Po prostu miałem taki problem i go opisałem. Statystyki to nie wszystko, ale mówią one bardzo wiele o poziomie gracza... Nie będę się nad tym rozpisywał, bo nie chcę robić zbędnego off-topic'u.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.